Arama sonuçları: *

1. M

DA sistemini alıp pahalıya satmak ne kadar etik ?

Bence yanlış. Normal bir stok ürünü olsa anlarım ama adam ihtiyaç sahipleri için bişey yapmaya çalışıyor bunu da sınırlı stok ile yapabiliyor. Bunu alıp üstüne kâr koyup satmak bana göre etik değildir. Serbest piyasa diye bişey çıktı çıkalı zaten fiyatlar bu seviyede. Bknz araba fiyatları...
  2. M

DA sistemini alıp pahalıya satmak ne kadar etik ?

Arkadaşlar bu yapılan bitek bana mı etik dışı geliyor. ? Ayrıca garantisi olan faturalı ürünü alıp pahalıya satmak suç değil mi ?
  3. M

Bu iki monitörden hangisi ve neden?

Videolu incelemelerde iyi olduğu söyleniyordu. Henüz elime ulaşmadı. Net bir şey diyemem
  4. M

❌İndirim Bitti! MSI 27'' G27C4 E2 Curved 1500R VA 1080P 170HZ 1MS Amazon 4599 ₺

27 1080 alınır diyen arkadaşlar gözlük kullanıyor sanırım. Ekrana yaklaştıkça piksel sayarsın 27 fhd de
  5. M

Bu iki monitörden hangisi ve neden?

2. Sini aldım 1 gün önce itopyada 3999 tlydi. Stok bitmiş. Yarın elimde olur. Ekranı çok iyi diyorlar 2. İçin
  6. M

5000 TL ile ikinci el dahil hangi monitör alınır?

240 abartı olur benim için. 27 kullanıyorum bide çok kaliteli olmayan bir marka James Donkey. Koyu renklerde dalgalanma var. O yüzden daha kaliteli ve küçük bir 1080e geçmeyi düşündüm
  7. M

Teşekkür ederim 🙏
  8. M

Üstteki arkadaş LG atmış. Hangisinden daha memnun olurum. 600.tl Kadar fark var. Senin attığını alsam değer mi ?
  9. M

Bazıları 27 1080 varken 24 1080 almaya gerek yok diyor ama James Donkey 27 de özellikle siyah renklerde aşırı görüntü bozulması var. koyu renkler dalgalı. 1080 den daha iyi 1080e geçmek mantıklı mı sence
  10. M

Beyler 5000 Max bütçe ile hangi monitöru almalıyım 2. Elde olabilir. Ekran kartım 6600xt ve inç olarak 1080 de 27 kalitemi çok düşürür mü ? Aktif kullandığım monitör James Donkey 27 inç 144 Hz
  11. M

4000 TL ye bu monitör alınır mı?

Doğru. Satıcı IPS yazmış. Bende hiç bakmadım
  12. M

IPS diye biliyorum yalnız ben 1699995418 180 HZ
  13. M

Arkadaşlar 2. El sorunsuz temiz. 4 bin istiyor. Alınır mı. Çok mu eski acaba ?
  14. M

🔥İndirim Msi GM51 Mouse 1799₺'ye Tekrar Stokta🔥🔥

Fiyat iyi. Ocaktan sonra 4bin bandında görürsek şaşırmam
  15. M

🔥İndirim Msi GM51 Mouse 1799₺'ye Tekrar Stokta🔥🔥

Al sat için veya yedeğe atmak için alınır mı. Sensör durumu nedir kullanılabilecek cihaz mı ? DEATHADDER V3 PRO kullanıyorum
  16. M

Yaş 16 Kilo: 90! Nasıl Kilo Verebilirim?

Ben 96 kiloydum. Askere gittim 73 kilo geri geldim. Düzenli beslenme uyku ve sporun önemi. 6 ayda çelik gibi oldu vücudum
  17. M

Yaş 16 Kilo: 90! Nasıl Kilo Verebilirim?

Öncelikle ağzını boğazını tutmadan kilo veremeyeceğini bil. İrade ve Sabrı öğren. Spora düzenli gitme alışkanlığı edin. Kilo vermeye başladığını gördüğünde bağımlılık yapacak. Tartıya sürekli çıkma belirli aralıklarla çık 15 günde bir tart. Her gün tartıya çıkıp aaa verememişim demek moral...
  18. M

🔥İndirim Everest SM-G62 Kablolu Aydınlatmalı Oyuncu Mouse 44'TL

Çöp oğlu çöp mouse 😂
  19. M

wifi uzatıcı (5G) önerin

2li deco m4 al birini komşunun modemine bağla diğerini evine koy rahat edersin
Top Bottom