Arama sonuçları: *

1. P

Valorant fps değerim normalmi?

Slm Gtx 1070 ekran kartı Ryzen 7 2700 işlemci 2x8 3000mhz ddr4 ram 144 hz 1ms monitör kullanıyorum Not=ekran kartı sürücüsü ve chipset güncel ayrıca yüksek performans güç modu kullanıyorum oyun içi ayarlar ise en düşük 1920x1080p çözünürlükte oynuyorum sıcaklıklar gayet iyi ortalama 150-170...
  2. P

Sistem kendini yeniden başlattı

Merhaba, demin oyun oynarken oyunum bir anda dondu ve PC kendini yeniden başlattı. Olay görüntüleyicisine girdiğimde 1 uyarı ve 1 hata vardı ikisini de aşağıya yazıyorum. 1.hata çok önemli bir donanım hatası oluştu. Bileşen tarafından bildirilen: İşlemci çekirdeği. Hata kaynağı...
  3. P

Gök gürüldeyince sigorta atıyor

Ayn İzmir
  4. P

Gök gürüldeyince sigorta atıyor

Merhaba 2 katlı müstakil bir evde oturuyorum ne zaman hava bulutlu olup gök gürüldese sigorta atıyor ve benim pc'nin fişleride hep takılı schneider marka 900 joule akım korumalı priz kullanıyorum sahip olduğum priz voltajdaki ani değişimlerden yüksek akımdan korumaya yeterlimi
  5. P

Ani güç gidişi bileşenlere zarar verir mi?

Ben arkadaşın bizden kaynaklı olmayan voltajda dalgalanmalar olabilecek elektrik kesintisinden bahsettiğini düşündüm 1621784287 Psu fsp marka
  6. P

Elektrik kesintisi değil bizim evdekiler pc başında olduğumu bilmiyomuş şalteri indirmişler
  7. P

Merhaba herhangi bir yüksek akım söz konusu olmadan pc açıkken şalterin kapatılması sonucunda işletim sistemi dışında herhangi bir bileşene zarar gelirmi
  8. P

American megatrends hatasi neden kaynaklı olur

Bios üreticisinin adının olduğunu biliyorum bunun çıkma nedeninin herhangi donanımsal bir arızadan kaynaklı olup olmadığını merak ettim
  9. P

American megatrends hatasi neden kaynaklı olur

Merhaba daha öncesinde american megatrends uyarısı kendi bilgisayarımda önüme çıkmıştı aynı sorun bugün arkadaşımım bilgisayarında oldu herhangi bir donanımsal arıza kaynaklımı yoksa önemsenecek bir durum değilmi
  10. P

300 TL kulaklık önerisi

Benim şuan kendi kullandığım kulaklıktaki sorunum şu jack girişine elim deydiği anda gelen ses bozuluyo veya gidiyo önerdiğin kulaklık rampage'nin güzel bir ürünümü yada bütçeyi 100 tl arttırıp drop plus almaya değermi
  11. P

300 TL kulaklık önerisi

Merhaba max 300 tl 7.1 olan kulağı tamamen çevreleyen bir kulaklık arıyorum önerilerinizi bekliyorum pişman etmeyen bir marka olursa sevinirim
  12. P

Msdt -ID maintenance diagnostic bu kod nedir

Merhaba son günlerde bu kodu Msdt -ID maintenance diagnostic Sosyal medya platformlarında çok görüyorum tam anlamıyla ne işe yarar fps etki eder mi? bazı kişiler uyguladıktan sonra pc'de takılma olduğunu dile getirmiş ne kadar doğru bilmiyorum
  13. P

Gt 730 dying light oynatırmı

Ayn yanlış yazdım gtx sözcüğü ağız alışkanlığı olmuş o yüzden
  14. P

Pardon ben gtx 730 yazmisim gt 730 olcaktı ağız alışkanlığı gtx yazmısim
  15. P

Bu videoyu hatirlıyorsam 5 veya 3 yıl önce atılmış o zamanki fps ile şimdiki fps aynı olurmu
  16. P

Merhaba arkadasım dyingh ligt oyununu almayı düşünüyormuş sisteminde i5 4460 ve gtx 730 var 1080p low ayarlarda kaç fps alır
  17. P

i5 10400f için z490 anakart gereklimi

Merhaba şöyle bir söylenti var i5 10400f'ten tam verim performans alabilmek için z490 anakart lazım diyorlar bu anakart olmadanda r5 3600'ün rakibi olabilirmi
  18. P

3.5k ya 2.el pc topladım iyi mi? veya 3.5k ya bu kadar iyi sistem bulabilirmiyim

Parçalar temiz ve sorun yoksa 3.5 k Fiyata göre gayet güzel
  19. P

Chipset güncellemenin yararları

Evet
  20. P

Chipset güncellemenin yararları

Yanıt için teşekkürler Bu konular hakkında pek bilgim yok asus prime a320m-f ise hangi siteden güncelleme yapmam lazım
Top Bottom