Arama sonuçları: *

1. ZaaLiM

YENİ RAM aldım sistem kapanıyor

bios u güncelledim , her mavi ekran hatasında farklı bir kod verdi . -kernel security chech failure -page fault in nonpaged area -apc index mismatch -memory management
  2. ZaaLiM

takılı sanırım , 2933 mhz de sürekli hata alıyorum ama 2133 mhz de nadiren hata alıyorum
  3. ZaaLiM

8x2 16gb gskill 3000 mhz ramlere sahibim . geçen gün aynı marka model 16 gb ram daha aldım . taktım ilk başta sorunsuz çalıştı ama sonrasında sistem mavi ekran vermeye başladı. yeni aldığım ramleri çıkardım eski haliyle denedim eski hali de mavi ekran verdi . bazen oyun oynarken bazen video...
  4. ZaaLiM

Ekrana görüntü gelmiyor

Acaba sorun üçlü prizimde olabilirmi çok basit bişey
  5. ZaaLiM

Ekrana görüntü gelmiyor

Şuan kafam allak bullak oldu dp kablosuyla yine deneyeyim dedim açıldı bu sefer kafayı yicem .
  6. ZaaLiM

Ekrana görüntü gelmiyor

Dostum eyw saol sorun çözüldü . Dp kablosu bozulmuş dvi la açıldı .
  7. ZaaLiM

Ekrana görüntü gelmiyor

Maalesef portlarda olmadı
  8. ZaaLiM

Ekrana görüntü gelmiyor

6 aylık sapphire pulse
  9. ZaaLiM

Ekrana görüntü gelmiyor

Thermaltake v200tg kasasında ki 600w lık 1586706289 Elimde 2. Bir ekran kartı vardı onu taktım sistem geldi , rx590 gg midir şimdi yani ?
  10. ZaaLiM

Ekrana görüntü gelmiyor

Güç tuşuna bastıgımsa tüm fanlar çalışıyor tam görüntü gelmesi gereken yerde , ekran kartı fanları duruyor sanki devamlı resetlermiş gibi aynı şeyi yapıyor acil yardım lütfen. Rx590 Ryzen 2600 16gb ram
  11. ZaaLiM

3000 mhz lik ramler 2000 mhz gözüküyor

afterburner da 2000 gözüküyor , (bios tan xmp açık)
  12. ZaaLiM

HP 27MX Monitor Nasıldır

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2758-pc-mh-27-144hz-1ms-hdmi-analog-freesync-full-hd-kavisli-monitor-p-HBV00000OBLBF?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAjw7LX0BRBiEiwA__gNwxTsL3a0U29eHAcg4HAyRwMbNg_U9NpDsuuSQQWDULlN5xhnEjxJAxoC4dwQAvD_BwE kavisli ekran istersen...
  13. ZaaLiM

Koronadan sonra Donanım arşivinden güzel bi PC bekliyoruz ?

donanım arşivi her zaman güzel sistem toplar .
  14. ZaaLiM

Frisby FB-9320 Nasıl kasa?

msi mag forge 100m öneririm , önü mesh ızgara hava sirkülasyonu fb-9320 den çok daha iyidir
  15. ZaaLiM

3600X'li Bilgisayarım canlı yayın açmak için yeterli midir

aynı anda 3 yayın açmaya bile yeter
  16. ZaaLiM

Yardım Çin'den monitör almak mantiklimi

vergi yüksek çıkabilir, taşıma esnasında hasar oluşabilir ama virüs çıkmaz rahat ol :D
  17. ZaaLiM

5500 TL Sistem Toplama Bilgisayar

görmedim x2 yi
  18. ZaaLiM

5500 TL Sistem Toplama Bilgisayar

inşallh hazirana bu fiyat kalır :)
  19. ZaaLiM

youtuberlerın twitch yayını açması!

yada yapılan yayınların kesitlenerek youtube a yüklenmesi .
Top Bottom