Arama sonuçları: *

1. A

İnternet alışverişim gelmedi nereye şikayet edilir

Hayır yok yaptık işte iletişim vs Yok sadece mail var onada bakmıyorlar
  2. A

Normalde sporcular arasında çok görülen bir yer alım dedim olay bu varmıdır bı öneriniz ne yapabilirm
  3. A

Merhaba 1 ay önce gasp türkiye diye biryerden t-shirt aldım ama gelmedi Hâlâ ulasabilecegim bir yer yok dönüş yapmıyorlar hiçbir destek veya bilgi yok ben bunları nereye şikayet ederim paramı nasıl geri alırım
  4. A

Gasp Türkiye kıyafet aldım ama gelmiyor

Bunları nasıl nereden şikayet edebilirim
  5. A

Sporcuların t-shirt almak için kullandığı bir yer büyük neden var genelede
  6. A

Merhaba gasp Türkiyeden Tshirt aldım ama gelmedi hâlâ ne dönüş yapılıyordu ne iletişim no var bunlara ne yapabilirim ve nasıl şikayet ederim Durum bu
  7. A

Yardım Qj srk 125r vs CBR 125

130 bin a1
  8. A

Yo yo baya bı tecrübem var drift çok kötü motor ya arkadaşım aldı aldığına bin pişman aynı şekilde kuzenimde
  9. A

Yok ya hiç bir tanıdığım yok bence ben qj alayım
  10. A

Merhaba bu iki motor arasında kaldım şimdi qj 0 km dijital ekran ABS vs. Ama çin rakibi CBR aynı fiyata ortalama 30 bin km ABS veya dijital ekran yok ama japon hangisini seçmeliyiz çok arada kaldın
  11. A

GTA 5 online ve hikaye ayırma

Merhaba GTA 5 ye hikaye modunda çok fazla mod var menyo araçlar vs. Vs. Bunlar ile online girilmiyor bildiğiniz gibi bu iksini farklı farklı nasıl oynarım bu yöntemi olan varmı
  12. A

Yurtdışı telefon kayıt süresi 180 günmü noldu

Merhaba telefon kayıt süreleri 180 gün oldu fiye bir şey duydum ama bazı videolarda tek seferlik olucak veya bize yok gibi şeyler söylüyorlar bunun doğrusu nedir
  13. A

Rtx 3090 - 7800X3D 750w PSU terlimi

Teşekkürler 1714382710 Teşekkürler
  14. A

Yok daha almadım elimde yok 800 watt yeterlimi en az 750 değilmi
  15. A

Merhaba 3070 bir bir sistem toplamak istiyorum ileride 3090 ve 7800x3d alsam 750w yeterlimi yada şimdiden yukselteyimmi min. Kaç w lazım
  16. A

Void RGB elite vs g335

Böyle kulaklık tavsiye etmiyorum kulak üstü seviyorum
  17. A

Void RGB elite vs g335

PC için arıyorum
  18. A

Void RGB elite vs g335

Bu ikisinden hangisi alınır yada başka önerileriniz varmı 2000 TL bütçem var Void Rgb G335
  19. A

30 bin tlToplama bilgisayar önerisi

Tam tersi değiştirince daha pahalı oluyir ve yine parçalar istediğim gibi değil yani toplayabilecek varsa yazabilirmi
Top Bottom