Arama sonuçları: *

1. AhmetTheGHOST

6.500 TL'ye telefon önerisi

hocam 6500 tl aşıyor.
  2. AhmetTheGHOST

6.500 TL'ye telefon önerisi

Bu sene liseye başlayacağım idarelik telefon lazım Max 6500 TL bütçe artarsa şu demeyin Max bu oluyor RAM'i 6 olursa 6 daha iyi alan 64 altı olmadıkça sıkıntı değil tüm önerilere açığım benim de aklımda Tecno Spark 20C var nasıldır?
  3. AhmetTheGHOST

V-Sync ayarını hızlı yapmak ne değiştirir?

GTX 1650 ekran kartım var ve Denetim Masası'ndan V-Sync ayarını kapalı yaptım ama oyunu oynarken ekranda çok kırık oluyor bende V-Sync ayarını hızlıya almak istiyorum sizce arasında bir fark var mı? Kırılmalar azalırmı veya FPS'yi etkiler mi?
  4. AhmetTheGHOST

Warzone indirmesi icin hangi secenekler seçilmeli?

Resimde de göründüğü gibi şu ücretsiz Warzone için hangi olanı indireceğim, anlamadım hangilerini seçeyim? Bir de ayrı ayrı mı indireceğim?
  5. AhmetTheGHOST

Ücretsiz güvenilir fazla alanı olan bulut depolama önerisi

Hocam ücretsiz olacak parasız.
  6. AhmetTheGHOST

Ücretsiz güvenilir fazla alanı olan bulut depolama önerisi

Hem ücretsiz hem de 100 GB'den fazla alanı olan bulut depolama var mı yardım eder misiniz?
  7. AhmetTheGHOST

Yardım İşlemci mi Alayım Telefon Mu Değiştireyim?

Neye ihtiyacın varsa onu al.
  8. AhmetTheGHOST

PUBG'de anlık takılma ve FPS dropu oluyor

Pingim 55 ile 60 ms arasında, 100 FPS alırken bir anda 40 FPS düşüyor, sonra geri 100'e çıkıyor, anlık takılmalar oluyor, sorun nedir? 230 GB boş SSD alanım var, grafik kalitesi olarak anti aliasing ve doku kalitesi hariç her şey en düşükte. RAM16 GB GTX 1650 4GB İ5-10300H
  9. AhmetTheGHOST

Call Of Duty:Warzone Shaders pre loading %0'da kalıyor

onlar nedir?
  10. AhmetTheGHOST

Call Of Duty:Warzone Shaders pre loading %0'da kalıyor

GTX 1650 İ5-10300H 16 GB RAM Neden %0'da kalıyor?
  11. AhmetTheGHOST

kulaklık windows 10 uyumlu benim pc windows 11

Knk sağol sorunu çözdüm dediğin gibiymiş realtek driveri güncelledim oldu.
  12. AhmetTheGHOST

nasıl bakarım? 1723634147 hocam baktım düzgün çlışıyor diyor ama hala ses yok.
  13. AhmetTheGHOST

aldığım kulaklık windows 10 uyumlu benim pc windows 11 kulaklıktan ses gelmiyor sıkıntı windows 10 olduğu için mi?
  14. AhmetTheGHOST

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) için hesap

oyunindir vipte varda çalışmıyor herhalde 1722525779 hocam oyunindir vipte var ama kurulumu çok zor warzone indirecen bypass yapacan crack atacan.
  15. AhmetTheGHOST

Hocam call of duty mw 2 2009 oynadım bunuda zırf ghost var diy oynamak istiyorum.
  16. AhmetTheGHOST

Korsan nasıl iner?
  17. AhmetTheGHOST

Hocam crack olmuyor diye biliyorum dün araştırdım yanlış biliyormuşum 1722525372 Daha dün 14 e girdim
  18. AhmetTheGHOST

Babam kuruş bile yatırtmıyor.
  19. AhmetTheGHOST

Şimdi biraz garip olacak ama babam oyun almama izin vermiyor ve tüm oyunlarımı crack indirmek zorunda kalıyorum. Rica etsem, elinde Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) Steam hesabı olan bir arkadaşım var mı? Bir hafta bile olsa hesabını verebilir mi? Oyunun sadece hikaye bölümünü oynamak...
  20. AhmetTheGHOST

Call of Duty: Modern Warfare II 2022 bypass nasıl yapılır?

Hocam yok oluyor sitenin yorumlarına bakın yapanlar var. 1722448236 Online yok diye biliyorum. 1722448357 hocam warzone indirmeniz lazımmış.
Top Bottom