Arama sonuçları: *

1. P

🔥İndirim Qcy Gts 1.85" Akıllı Saat 600 TL 🔥

Buna sim kart mı almak gerek içine mi takıyoruz
  2. P

Mondial CG alınır mı

Selam dostlar, 40k ya 0 km Mondial uag 50 var ilk motor tecrübem ve ruhsatta 50CC yazması lazım araba ehliyeti ile kullanabilmek için. Bu motora düzgün binip bakımlarını düzenli yapacağım. Sizce alınır mı?
  3. P

İphone 11 yurtdışı alınır mı?

Tamam güzel kardeşim erken uyu okuluna git 😀 1726984303 Hocam gerek kalmadı kerata para bulup 13 aldı yardımlarınız için teşekkür ederim
  4. P

O muhabbeti çok duydum hocam bende seneye yks sonrası 13pro-14pro düşünüyorum anlamanın bir yolu varmi
  5. P

Gözümle olduğunu görmesem neden öyle diyeyim 4 ay geçici kayıt yaptı telefoncu 600₺ verdi amca oğlu
  6. P

Hocam apple cihazlardada oluyor artık
  7. P

Hocam 0 cihaz
  8. P

Selam dostlar, bugün derste kuzenimin emektar 7 Plus'ı gaz bombası gibi duman çıkarıp şişerek hakkın rahmetine kavuştu. Cebinde 12.000₺ para var 8 ay kullanabiliyor son 4 ayda server kayıt yaptırıp sorunsuz kullanacak kapalı kutu alıyoruz. Fiyat 11.500₺ 64 GB modeli sizce alınır mı? Sadece bu...
  9. P

Çözüldü✓ 1000 TL civarı kablosuz kulak üstü kulaklık tavsiyesi

hocam jbl 520bt aldım 1899 tl ye teşekkür ederim
  10. P

ne diyorsun dostum kardeşime alacağım
  11. P

arkadaşlar merhaba kız kardeşime hediye alacağım çok kaba bişey olmasın 1000 tl üstüne birazcık çıkarım çok zorlamayalım lütfen siyah renk olmasın benim aklıma bütçe zorlayarak anker h30i geliyor
  12. P

Yaptığım takas mantıklı mı?

Merhaba dostlar, yaptığım bir takas var sizce mantıklı mı değil mi fikirlerinizi almak istedim. Elimde Irak cihazı bir Redmi Note 10S vardı bir sitede iPhone SE 2020 cihaz ilanı gördüm ve takas teklifi yaptım kabul etti cihazda True Tone Touch ID falan her şey aktif pil 88 değişensiz yurt dışı...
  13. P

Redmi note 10s ile iPhone SE(2020) takaslanir mı

Merhaba daha önce açtığım konularda iPhone x ile takasım mantıklı olmadığını söylediler bana bugün bir siteden arkadaşla konuştuk ben de redmi note 10 s var onda da iPhone se 2020 model telefon var ikimizin cihazı da yurt dışı bunu vereceğim üstüne 800 lira da nakit para vereceğim sizce mantıklı mı
  14. P

10.000 lık telefon ?

Yurtdışı olur mu
  15. P

10.000 TL Yurtdışı Telefon Önerisi

iPhone kanadında iPhone 11 var android de ise @Wenth dediği gibi note 13 serisi karar sizin
  16. P

Alınabilecek en mantıklı iPhone hangisi

Hocam 15 Plus ve 15 pro arasındaki farka değer mi 1722941969 Yoksa benim gibi sadece reels takılacak bir kullanici için 15 Plus yeterlimi
  17. P

Çok mantıklı geldi hocam 1722932822 Arkadaşlar 14/15 Plus serisi nasıl en iyi pil ömürleri onlarınmış
  18. P

Düşününce bütçe biraz sıkıntı olabilir bı bakio hemen geliyorum
Top Bottom