Arama sonuçları: *

1. S

Mobil Gta sa Definitive Edition Grafikleri full yaparsam sıkıntı olur mu?

İphone 13 kullanıyorum çözünütlüğü arttırdığımda bu uyarıyı veriyor telefonu en az 4,5 yıl kullanmak istiyorum sıkıntı yaratır mı bataryayı çabuk mu bitirir çünkü baya bir oynayacağım oyunu.
  2. S

Batarya sağlığı iyi durumdamı?

İphone 11 telefonu alalı 2-3 yıl oldu şuanda bataryası %74 İphone 13 telefonu alalı 4 ay oldu %99 da İphone 11 e batarya almassam ne olabilir ve İphone 13 ün ise durumu normal mi cevaplayabilir misiniz teşekkürler.
  3. S

Mobil oyun önerir misiniz?

Cihazım iyi Bana tür farketmeksizin mobil oyun önerir misiniz??
  4. S

Tırnak batması olabilirmi?

Normalde fotoğraf çekmeyecektim ancak tınrak batması dediğimiz şey tırnağın yuvarlanarak ete batması benim tırnağımda bunu gözlemleyemedim bu fotoğrafı çekmeden önce sivri yer vardı orayı aldım bunu 2 hafta öncede yaptım tırnağın sivri yeri vardı deriye batıp acıyordu o zaman kestiğimde de böyle...
  5. S

25-30K hazır pc önerisi

Minimum 2Tb depolama alanı olacak şekilde soğutmayla birlikte 25K-30K arasında bir sistem önermenizi rica ediyorum en f/p olarak bu fiyata ben 4060ti ve t5 5600 buldum daha iyi varsa link atabilir misiniz?
  6. S

Liberty 4NC pc için kullanılırmı?

G435 alıcağım ama gerek var mı bilmiyorum şuanda libery 4NC var ancak pc de fps oyunları ve pc için kullanılırmı bilmiyorum.
  7. S

Sadece ense traş etmek için traş makinası önerisi

Saçımı uzatıcağım kuaföre para vermek istemiyorum tek sorunum ense kısmım bana makine öneririmisiniz?
  8. S

Uzun süre oynamalı oyun önerisi

Arkadaşım olmadığı için hikayeli oyunlar daha cazip geliyor herhangi bir tür önerebilirsiniz.
  9. S

Uzun süre oynamalı oyun önerisi

Geceleri telefonu yormadan veya büyük çaplı herhangi bir tür ücretsiz mobil oyun önerir misiniz?
  10. S

4060 vs 4060Tİ 4 yıl boyunca oyun oynamaya hangisi yeter?

Anladım hocam 3 yıllık oyun serüvenim için 6k daha fazla vermek mantıksızca bit hamle olduğunu çıkardım. 4060ın max ayarlarda en az 2 yıl akıcı denilebilecek bir seviyede oynatıcağını umuyorum teşekkürler.
  11. S

r5 5600, Bütün türdeki ünlü oyunlar cs gta banerlord fln oynarım aklıma gelmedi şuanda 4. Senemde yks çalışacağımdan dolayı pc açmayacağım 3 sene için oyun oynayacağım sonra saten ya satarım yada kardeşime verir laptop alırım
  12. S

3 sene rahat edermiyim? 4060 ile.
  13. S

Anlamadım cümle kurabilir misiniz?
  14. S

4 Yıl boyunca çoğu oyunu akıcı şekilde FHD de oynamak, Yayın ve içerik üretme, yazılım ve oyun yapmak gibi işlerede bakacağım ama çoğunlukla sadece 4 yıl boyunca oyun oynayacağım 4,6k arasında bütçeyi arttırmaya değer mi yoksa 4060 işimi görücek midir ? İdare eder mi?
  15. S

Günde 1lt civarında maden suyu içmek zararlı mıdır?

Elbette ama bu maden suyu için aşırı bir miktar mı aslında onu sormuştum.
  16. S

Günde 1lt civarında maden suyu içmek zararlı mıdır?

Çok fazla maden suyu tüketiyorum küçüklüğümden beri her hangi bir sıkıntı olurmu günde ne kadar içmeliyim?
  17. S

Liseler arası nakil nasıl yapılır

Şuan da başka bir lisede 2 tane kontenjan var ona başvurabiliyorum ama ben oraya başvurduktan sonra istediğim lisede kontenjan olursa oraya başvurmak için belli bir süre beklemek zorunda kalırmıyım ve başvurma hakkım varmı beni bilgilendirirmisiniz?
  18. S

Çözüldü✓ Liberty 4nc pc de kullanılırmı

Pc için g435 wireless almayı düşünüyorum bu kulaklık aynı kaliteyi vericekse almayabilirim her türlü oyun oynuyorum ne yapmalıyım?
  19. S

Çözüldü✓ İphone 13 donuyor ve drop yiyiyor

E football vb. oyunlarda, ana ekran geçişlerinde ve klavyede bile drop yiyiyorum. Telefonu yeni aldım normal mi ayar mı yapmalıyım?
  20. S

Antalya Konyaaltı aktivite önerisi

Aman hocam dava falan açar hiç uğraşmayayım :)
Top Bottom