Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ Ryzen 5 7500f ısı sorunu

Sorunum çözüldü arkdaşlar 16 tek slot ram kullanıyordum 2 slot 32 gb ramı taktım bugün şuan boşta 45 derecelerde çalışıyor oyunlarda 60 ı geçmiyor şaka gibi ram dan olacağı hiç aklıma gelmezdi
  2. M

İşlemcimi yeni değiştirdim am4 soketten am5 e geçiş yaptığım için fark eder mi? internette etmeyeceği yazıyordu ryzen 5 5600 kullanıyordum 60 derecenin üzerine çıkmıyordu fakat bu işlemcide durum bu şekilde yanlış mı montajladım diye defalarca baktım fakat tek fark eski am4 de arka işlemci plakası...
  3. M

arkadaşlar merhaba, abdullah abinin son videosundan sonra hemen ryzen 5 7500f işlemciyi aldım orada çok ısındığını görmüştüm fakat corsair h100 240mm sıvı soğutucum olduğundan aynı değerleri görmeyeceğimi düşünüyordum 3 gündür denemediğim kalmadı yanlış takmılşımdır dedim 4 kere söktüm taktım...
  4. M

Bilgisayarım açıldığında sürekli yenile yapıyor

Bilgidayarım sürekli sürekli yenile yapıyorumuşum gibi kendini yenileyip duruyor asla müdahale edemiyorum şifre ekranında vs. Sorun yok ama tam bu aşamada sorun oluyor nasıl çözebilirim sorun nedir sizce.
Top Bottom