Arama sonuçları: *

1. Z

CS2 Tam ekran yapınca oyun siyah beyaz oluyor.

Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım umarım düzeltirler bence monitörden değil.
  2. Z

CS2 Tam ekran yapınca oyun siyah beyaz oluyor.

CS2'de görüntü modunu Tam ekran yapınca siyah beyaz oluyor, hep pencereli de kalmak zorunda. Tam ekran tüm çözünürlükte siyah beyaz ne yapsam düzeltemedim oyundayken siyah beyaz, Alt Tab yapınca masaüstü falan olduğu gibi renkli. Oyundayken ekran kartı sürücüsünü açıp renk ayarlarına falan...
  3. Z

Rampage Drop Plus kulaklığın bassları gün geçtikçe azalıyor

Rampage Drop Plus isimli kulaklıgı kullanıyorum ilk aldıgım gün bassları çok kuvvetliydi kulaklıgı titretiyodu hatta sırf bu yüzden basslı müzikler dinlemedim 2 ay sonra bugün aşırı basslı bi müzik açtım hiç bass yoktu normalde bu şarkıda çok fazla bi şekilde bass vuruyodu ama şimdi bass bile...
  4. Z

Öneri En Fazla 350 TL Mekanik Blue/Red Switch Klavye Önerisi

satın al anlarsın
  5. Z

rampage r36 drop alınır mı

alınır az bi fiyat koyarak kat kat iyi drop plus ını alabilrisin dc den ses atma sorunu kaldırıldı ve birsürü güzel özellik var
  6. Z

max 270 TL red switch klavye önerisi?

gamepower ın eski klavyelerinde olmuyor yeni klavyelerinin tümünde oluşan bir kronik sorun var 6 aydan fazlaysa sıkıntı olmayabilir ama yenileri full sıkıntı
  7. Z

200-300tl çok yay sesi çıkarmayan güzel mekanik klavye

eğer yay sesi fazla gelen bi klavye alacaksan blue switch al yay sesi duyulmasın şakır şakır yazarsın red switch de baya duyuluyor yay sesi
  8. Z

Öneri Gamepower Medusa ve Warlock

kulaklık rampage drop ya da drop plus klavye de logitech ya da corsair alın adam akıllı oynayın
  9. Z

max 270 TL red switch klavye önerisi?

gamepower almayın çok dandik paranız çöpe gider hyperx corsair öneririm en kötü rampage alın klavyelerini tercih edin gamepower klavyeleri 1 ay anca gidiyor 1 ay sonra 3 tuşu birden algılamıyor bu sorunu ben ve 2 arkadaşım yaşadık : ogre ve warlock klavyelerinde
Top Bottom