Arama sonuçları: *

1. K

3000-4000 TL Arasında Oyuncu Monitör

Ah be arkadaşlar valla aldım gitti bir tık geç yazdınız :)
  2. K

https://www.hepsiburada.com/gamepower-24-bull-t10-flat-ips-180hz-0-5ms-gaming-monitor-p-HBCV00006E3FAW?ftid=c965s020ains5hc5&magaza=BOZDAN%20Teknoloji&url_src=ios-product-detail
  3. K

Arkadaşlar Abdullah abinin 6 gün önce attığı lansman fiyatı 3200 olan monitör 3800 olmuş alınır mı hala ona göre bugün sipariş geçeceğim yoksa daha iyi bir opsiyonel var mı yardımcı olursanız çok sevinirim
  4. K

Ryzen 5 5600 + RTX 3070 sistem nasıl?

Arkadaşlar resimde gördüğünüz özellikteki sistem 14.499 TL satışa koymuş fiyat nasıl inanın hiçbir özellik bilmiyorum ona göre alacağım
  5. K

GENÇER PARA IADESI YAPACAK DURUMDA DEĞİLSİN

Çıkan yine garibandan çıkacak desene, hata yaptılar hatanın bedelini ödemek zorundalar diye düşünüyorum.
  6. K

GENÇER PARA IADESI YAPACAK DURUMDA DEĞİLSİN

Para iadesi yapacak durumda değilsiniz Gençer şirketi, çok sayıda insanı mağdur ettiniz kimi 6 ay taksitle aldı kimi 3 ay kiminin okulu başlayacak ama taksitle aldığı için yeni bir bilgisayar alabilmek için yaptığı taksit kadar bekleyecek. Sizin para iade etmek gibi bir lüksünüz yok bence...
  7. K

PARA İADESİ DEĞİL SİSTEMİ İSTİYORUZ - GG

Bence sadece mağdurların alacağı sistemler olmalı banka dekontu ile ya mağazadan ya da internet sitesinden dekontu gösterip ona göre bize sistemi vermeleri lazım yoksa bu sefer yine stok mevzusu olacak ben mağdur oldum benim yerime belki başka bir al satci alacak simdilik en iyi senaryo bu gozukuyor
  8. K

PARA İADESİ DEĞİL SİSTEMİ İSTİYORUZ - GG

Çok doğru deginmissin bütün konuya umarım Abdullah abi ve gencer gerekeni yapar
  9. K

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Abi bende dahil olmak üzere bu mağdurların son kalesisin gerçekten ihtiyaç sahipleri mağdur oldu umarım uzlaşılır bu konuda
  10. K

Tamamen birebir aynı problem benimkisi de
  11. K

Ne demek ne gibi bir mağduriyet? Ben hem okuyup hem çalışıyorum zar zor para biriktirdim ve okulum açılacak haftaya, bilgisayar lazim indirimli sistem bekliyordum çünkü param sadece bu tarz sistemlere yetiyor şimdi paramı çekip iptal edip paramı saatler sonra iade ettikten sonra ben sistemi...
  12. K

@GENCERGAMİNG hocam siparişim iptal oldu param iade gelmedi şimdiki stokta param olmadan nasıl şansımı deneyeceğim paramı acilen iade eder misiniz 1675533032 Cidden aylarca çalıştım para biriktirdim ve dolandırılmışım hissi verdi cidden kötü bir durum
  13. K

GENCER PARAMI CEKIP IPTAL ETTI

Hocam 2 gün içinde iade ederse sistemi hangi parayla alicam Abdullah abinin buna bi el atması lazım
  14. K

Özel dediğiniz yer nere hocam destek bulamadım sadece soru cevap şeklinde destek var
  15. K

Paramı çekip iptal etti suan param iade edilmedi edilmezse diğer stoktan alamam napicam arkadaşlar yardim
  16. K

🔥 Donanım Arşivi F/P sistem yayında! 🔥

Valla kafayı yicem modart çıktı dakikasında bitti donanım arşivi sistemi bekledim Yalova'daki çıktı aylarca çalıştım para kazandım ihtiyacım var alamıyorum şaka gibi ya valla cidden fittiricam
  17. K

Sadece yalovada mi ben ankarada yaşıyorum ama 🥺
  18. K

Beyler videoyu açamıyorum özellikler tam olarak ne sayar misiniz ywrin itopya kuyruğunda olacağım da
  19. K

🤩 3060Tİ'LI MODART M9 GELDİ FENA🤩

Beyler ben link ya da herhangi bir bilgilendirici video bulamadım yardımcı olur musunuz direkt alacağım para biriktirmistim
  20. K

20-21k bütçe Monitör dahil hazir sistem icin tavsiye verir misiniz ?

Arkadaşlar merhaba çok bir bilgim yok sistem hakkımda bana güzel bir sistem önerir misiniz monitör de dahil olacak sekilde
Top Bottom