Arama sonuçları: *

1. Erideoğlu

Ryzen 5 5500U laptop FIFA 23 kaldırır mı?

Acer Aspire 7 A715-42G-R016 Ürün linki: Acer Aspire 7 A715-42G-R016 Notebook İşlemci: Ryzen 5 5500U. RAM: 8 GB. Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 3050. Herkese merhaba arkadaşlar, benim sorum şu olacak. Steam şu anda 23 Mart'a kadar indirim haftasına girdi. Bunlar arasında FIFA 23 de var...
  2. Erideoğlu

Farming Simulator 2015 Multiplayer

sistemim yetmez sanırım benim yetse bile kuzenimin yetmeyebilir
  3. Erideoğlu

hocam şimdi şöyle zaten steamden alacağız oyunu ama önce korsan deneyelim bu hafta sonu oynamamız lazım daha sonrasında indirimler geldiğinde almayı düşünüyoruz
  4. Erideoğlu

Şimdi ben kuzenimle korsan olarak Farming Simulator 2015 kaldırır sanırım 2015 indirelim diyoruz hali hazırda steamda indirime girmediği için korsan indireceğiz aynı internete bağlı olacağız korsan olarak indirip multiplayer oynayabilir miyiz? Birde korsan olarak indirebileceğimiz güvenilir bir...
  5. Erideoğlu

Left 4 Dead 2 Online oynayabilir mi?

Teşekkür ederim arkadaşlar son bir sorum daha olacak yakın tarihte ne zaman indirime girer?
  6. Erideoğlu

Neden peki?
  7. Erideoğlu

Left 4 Dead 2 oyununu torrent olarak indiren ben Steam'dan indiren arkadaşım ile online oynayabilir miyim?
  8. Erideoğlu

Windows 10 Kullanıcı Profili Hizmeti Oturum Açamadı Hatası Alıyorum

Yerel Disk C de bulunan kullanıcılar klasöründeki 2. kullanıcının klasörünü sildim yanlışlıkla ve hesabı da sildim yeni hesap açtığımda ise başlıktaki hatayı veriyor yeni hesap nasıl açabilirim veya sorunu nasıl düzeltebilirim?
  9. Erideoğlu

Kullanıcı Profili Hizmeti Oturum Açamadı Hatası

Yerel Disk C de bulunan kullanıcılar klasöründeki 2. kullanıcının klasörünü sildim yanlışlıkla ve hesabı da sildim yeni hesap açtığımda ise başlıktaki hatayı veriyor yeni hesap nasıl açabilirim?
  10. Erideoğlu

MSI B450 GAMING PRO CARBON MAX WIFI

WI-FI anteni kutu içerisinden çıkıyor diye biliyorum. O yüzden kablosuz internet bağlantısı yapabilirsin. Yani bağlanır.
  11. Erideoğlu

Asus TUF Gaming B450M-PLUS Anakartına GPU ve RAM Uyumluluk

Kafama takılan bazı uyumluluk soruları var. 1. Bu anakartta PCI-E Slot 3.0 yazıyor. Bu anakarta Asus ROG-STRIX-RX5600XT-O6G PCI-E 4.0 takmamızda herhangi bir sorun olmaz uyumludur değilmi? 2. Bu anakart 3200MHz RAM destekliyor. Peki 3600MHz RAM satın alıp Anakartı OC'lasak desteklermi? Üstünde...
Top Bottom