Arama sonuçları: *

• Users: EMARS
  • Order by date
  1. E

ViewSonic VP2756-2K monitör Type-C ile bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor

Merhaba, başlıkta belirtiğim monitörümü MacBook M1 13" monitörüme Type-C kablosu ile bağlamak istediğimde bazen tek seferde çalışıyor bazense kabloyu çıkar tak yapmam gerekiyor. Canı nasıl isterse o zaman bağlanıyor bazense şu anki gibi hiç bağlanmıyor. Ancak HDMI ile bağladığım PS5 'imde...
  2. E

PS5 Harici Hoparlör Ugreen Harici USB Ses Kartı Ses Sorununu Nasıl Çözebilirim?

Merhabalar, geçenlerde can sıkıntısından arada oynamak adına PS5 satın aldım. Cihazı satın alırken bir jak girişinin olmadığını biliyordum. Yani Sony kendince kendi ürünlerini almaya zorlamak için saçma bir yöntem bulmuş ama her neyse... Dediğim gibi bunu biliyordum ama zaten durmadan kulaklıkla...
  3. E

PS5' Hoparlör Bağladım Ancak Ses Seviyesi Çok Düşük

Merhaba, bende Anker Soundcore hoparlör var. Kendisinden gayet memnunum. Çok sıkıldığımdan 2 hafta önce PS5 satın aldım. DualSense'ye kulaklık bağlarım diye ses çıkışı problemine çok aldırış etmedim. Ancak şu anda kulaklık uzun kullanımda rahatsız etmeye başladığından elimdeki hoparlörü...
  4. E

Ps5 hoparlör bağlamak için dönüştürücü tavsiyesi

Merhaba, aynı sorundan ben de muzdaribim. bende Anker Soundcore hoparlör var. Kendisinden gayet memnunum. Çok sıkıldığımdan 2 hafta önce PS5 satın aldım. DualSense'ye kulaklık bağlarım diye ses çıkışı problemine çok aldırış etmedim. Ancak şu anda kulaklık uzun kullanımda rahatsız etmeye...
Top Bottom