Arama sonuçları: *

1. U

RX 6500XT Video izlerken oyun oynarken video editlerken donuyor

Evet 8GB Maalesef en kısa zamanda almayı düşünüyorum ama. i3 12100f 1686761718 peki
  2. U

Hayır değilim açıkçası ama %90 gibi bir şey yani. Sadece video izlerken video editlerken ve çoook nadiren oyun oynarken donuyor... Acaba işlemciden olabilir mi.
  3. U

Daha alalı 6 ay falan oldu. Eski driveri kullanıyorum zaten son sürümde de bu hatayı veriyordu eski sürümde de bu hatayı veriyor...
  4. U

Babam için 16k telefon önerisi

Ne için kullanacak?
  5. U

4 Kere DDU ile driver sildim geri yükledim düzelmedi. 2 kere format attım o da işe yaramadı...
  6. U

Yardım Nereden ucuza minecraft satin ala bilirim?

Ben Microsoft Store'dan Minecraft for Windows'u beleşe aldım. Cubecraft vb. de girilebiliyor. Bir iki tane dll dosyası var onları başka dosyalarla değiştiriyorsun MFW'ü sınırsız oynayabiliyorsun. Şu videoda yapımı var ama Bedrock Versiyonu bu javada yapılıyor mu bilmiyorum.
  7. U

Arkadaşlar ne olur yardım edin be. Gına geldi artık seslendirmem gereken bazı şeyler var ama şu lanet sorun yüzünden işimi halledemiyorum. Hemen açıklıyorum, arkadaşlar 30DK-40dk aralıksız video izlerken, video editlerken ve çok nadiren oyun oynarken bu sorunu yaşıyorum. Bu aktivitelerden...
Top Bottom