Arama sonuçları: *

1. Silver Stone

modart ALIN SİZE EFSANE DONANIMLI SİSTEM! HEMDE RTX 4070/4070 Ti/4080S/4090'LI

Benzer fiyata kendi seçtiğiniz parçayı alabiliyorsanız vatan daha iyi olur.
  2. Silver Stone

🔥İndirim 🔥Brennenstuhl Eco-Line 6'lı Çoklu Priz 372 TL

Sağolasın hocam, teşekkür ediyorum.
  3. Silver Stone

Amazon.com.tr 300/120 TL promosyon

Dün gördüm ancak bu promosyonun linkini atmayı bilmiyorum 😄 Para yokken uygun çıkıyoruz, kupon lazımken yüzümüze bakmıyor.
  4. Silver Stone

En azından priz kendini imha ediyor ürünün sağlam kalıyor. Upsler çok pahalı. Topraklama, sağlam sigorta, sağlam priz yapılmalı. Ups ise donanımı çok daha güçlü kişiler için gerekli.
  5. Silver Stone

Şu model https://amzn.eu/d/07VA2w5
  6. Silver Stone

Marka değil akım koruması ve kalitesi önemli. 1727183368 Eco line 13.500 amper versiyonunu kullanıyorum. Gerçekten kaliteli. 300/120 kuponuna uygunsanız o modele yönelebilirsiniz.
  7. Silver Stone

Yardım 4K GÖRÜNTÜ KAYDI İÇİN MİCRO SD ÖNERİSİ

Video çekimlerinde kullanılacak sorun çıkartmayacak bir sd kart arıyorum. Hangi marka modele yönelmek mantıklı olur? Samsung evo serisi SanDisk ultra serisi gibi seçenekler mevcut. Önerilerinizi bekliyorum.
  8. Silver Stone

🔥İndirim Razer Deathadder Essential 599₺

1 yıl kullanmış birisi olarak söylüyorum almayın aldırmayın. Ergonomisi iyidir. Yalnız palm tutuş yapan ve eli büyük kişilere uygundur. Scroll (orta tekerlek) kronik arızalıdır. Kimisininki 1 haftada kimisininki 1 yılda bozulur. Açıkçası çekilecek dert değil almayın aldırmayın.
  9. Silver Stone

50.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Hocam bana ddr4 4060 lı sistemi piyasa fiyatından atmışsınız. 4090 lı sistem nerede 50k ise pazartesi sabah ihtiyaç kredisi çekip alayım.
  10. Silver Stone

Yardım Kingston data traveller disk yazma korumalı hatası

Disk birden bire bu hatayı vermeye başladı. Biçimlendirme dahi yaptırmıyor. Çözümü var mıdır? Bu hata neden kaynaklanıyor olabilir?
  11. Silver Stone

50.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Nerede var hocam 50000 TL'ye 4090 lı sistem?
  12. Silver Stone

40k hazır sistem tavsiyesi

40k ya 4060ti a bakılmaz bile. 4070süper sistem beklemenizi tavsiye ederim. Veya 7900gre. 40k bandı için her iki sistem de pahalı.
  13. Silver Stone

Yardım DJI P3 COMBO ALINIR MI?

Hem fotoğraf makinesi hem kamera alacak bütçem yok. Djı p3 combo alıp video içindeki bazı kareleri fotoğraf olarak kullanmayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar bilgi paylaşabilirseniz sevinirim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
  14. Silver Stone

Ryzen 5 7500f için sıvı soğutma önerisi

7500f thermalright phantom spirit kullanıcısıyım. 2000 tl ye alacağınız sıvı soğutma kaliteli kule tipi kadar verimli olmayabilir. Kule tipi soğutucu almanızı öneririm. 240lık giriş seviyesi sıvı soğutmalar hem gürültülü hem de kule tipiyle arasında performans farkı yok (yer yer kule tiplerinin...
  15. Silver Stone

Çözüldü✓ PCIE 4.0 İLE 3.0 HIZ

Sorun olmaz ileride anakart değişince tam performans kullanırsınız. Hayırlı olsun.
  16. Silver Stone

2k Monitörler Hakkında

Arkadaşın da dediği gibi sisteminiz 2k çözünürlüğün hakkını veremeyecekse gereksiz masraf yapmayın diğer bileşenlerinizi yükseltirsiniz.
  17. Silver Stone

Çözüldü✓ PCIE 4.0 İLE 3.0 HIZ

Günlük kullanıcıysanız 2 film izler biraz oyun oynarım diyorsanız gen 3 işinizi görür. Uygun fiyatlı gen4 bulursanız kaçırmayın tabi. Ama pratikte hissedilen fark çok az hatta standart kullanıcı için yok.
  18. Silver Stone

Ryzen 5 7500F 4080 süper için düşük müü ??

Benzer komboyu yapmayı düşünüyorum (4070ti süper). 1080p yi unutmak lazım. Minimum 2k çözünürlüklü monitör alıp ultra ayara çekmek kaydıyla darboğaz olmayabilir. 4k tüm darboğazı çözer ama her oyunda akıcılık sağlanır mı bilemiyorum. Artık oyunlar gereksiz detaylarla dolup kartları zorluyor...
  19. Silver Stone

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Slim model önermem hocam. Soğutması pek iyi değil.
  20. Silver Stone

am4 ü yükseltmek mi am5 e geçip daha uygun bir işlemci almak mı ?

Hocam ddr4 sistemi güncellemek sıfırdan ddr5 toplamaktan pahalıya gelir. Bence sisteminizi satıp yeni bir sistem toplamaya çalışın.
Top Bottom