Arama sonuçları: *

1. K

2000-3000 arası mikrofonu güzel kulaklık önerisi

Kablosuz olsa daha iyi olur hocam
  2. K

2000-3000 arası mikrofonu güzel kulaklık önerisi

Anker q30 kullandım ama mikrofonu çok kötüydü hem müzik dinlerken üzmeyecek hemde mikrofonu ben dışındaki bütün sesleri almayan sesimi net iletecek bir ürün arıyorum
  3. K

Disk Birleştirme Sorunu

Görselde görülen 5gb alan ile C dizinini nasıl birleştirirm
  4. K

Deathd stranding yardım

Bugün directiors cut upgrade aldım normal oyun inik acaba onu indirmeye başladığımda baştan 80gb indiriyor mu yoksa eskisi üzerine mi ekliyor
  5. K

Nfs unbound hakkında destek

Teşekkürler ama sorun drop yemem değil kameranın yaklaşması yani neden oluyor acaba
  6. K

Nfs unbound hakkında destek

Merhabalar nfs unbound hakkında yardıma ihtiyacım var oyun normal şekilde akarken bi anda donmaya başlıyor ve kamera arabanın içine kayıp oyunun içine ediyor adeta bir ss yok elimde fakat normal arkadan bakması gerekirken aniden omuz kamerası misali oluyor ve sürekli donmaya başlıyor sistemim r5...
  7. K

Sizce Laptopum ne kadar eder

https://www.epey.com/laptop/hp-omen-15-en1014nt-434m6ea.html laptopum bu arkadaşlar yaklaşık 6 7 aydır kullanıyorum ve garantisi hâlâ devam etmekte bakımını temizliğini yaptım bi ısınma sorunu yok sizce 2. El satmak istersem ne kadar eder
  8. K

Bios güncellemesi yapamıyorum

Merhbalar arkadaşlar bugün hp omen laptopumda bios güncellemesi yapacaktım fakat 550gb yeterli alanım olmasına rağmen yeterli alan bulunamıyor diyor yardımcı olabilir misiniz acaba
  9. K

Çözüldü✓ Laptop temizliği hakkında bilgi

O kadar uğraşacağımı düşünmüyorum termal macun daha uygun sanırım
  10. K

Bi araştırayım hocam teşekkürler
  11. K

Sıvı metal öneriniz var mı hocam 1679163325 Macunu silmedim aslında hala üzeri kaplı cpu ve gpu nun ama değiştirmek daha sağlıklı olacak galiba
  12. K

Zaten bantlarla belirlemiş üretici firma hocam sorun yaşamam sürerken 1679163082 Hepinize çok teşekkür ederim
  13. K

Tamam hocam teşekkürler
  14. K

Yok hocam temizlemedim 1679162343 Tamam hocam var mı bi termal macun öneriniz
  15. K

Merhabalar bugün ilk defa laptobumu açtım fanları temizledim havanın çıktığı kısımdaki tozları sildim vesayle fakat elimde yeni bir termal macun yok yeni macun sıkmadan tekrardan çalıştırmalımıyım pc yi yoksa sorun olmaz mı
  16. K

Çözüldü✓ Laptop işlemci sıcaklığım boşta 85 derece

Teşekkürler Teşekkürler :D
  17. K

Anladım hocam sağolun ben bi amd için araştırayım bunu
  18. K

Peki 65 75 arası normal midir yoksa teknik servise yollanmalımı
  19. K

Her şeyi dengeliye çektim hocam. şimdilik dediğim gibi 65 70 civarınca ama bazen 75 oluyor 1670364641 Abralarda da kronik bir sorun var diyorlardı ondan olabilir.
  20. K

evet hocam kronik sorun var sanırım ben anlık gaza gelip baya bi açmışım herşeyi ondan 85 oldu sanırım şimdi gene 65 70 ler civarında ama buda fazla sanırım
Top Bottom