Arama sonuçları: *

1. Seyithan A

Yardım Asus Notebook Açılmıyor

servisle uğraşmak istemiyorum hocam anakartı değiştirsem bi ihtimal düzelir gibime geliyor ama anakartı nereden bulabilirim
  2. Seyithan A

Masam sallanıyor ne yapabilirim ?

o şekilde biraz zor olur
  3. Seyithan A

i5 3470 olan işlemcimi i7 3770 yaptım ve oyunlarda fpsim artcağına düştü neden ?

Darboğaz oranı yüksek sistemler de bazı oyunlar da sana grafik ayarı yapmana çok izin vermez bundan dolayı fps i etkiler. Örnek olarak bir sistemde r5 5600x işlemci var diyelim, ekran kartı olarak rtx 4090 takalım, diyoruz çok güçlü ekran kartı çok yüksek fps alırım diye düşünürken darboğaz...
  4. Seyithan A

i5 3470 olan işlemcimi i7 3770 yaptım ve oyunlarda fpsim artcağına düştü neden ?

Ekran kartı ile birlikte darboğaz yapmış olabilir birde bu tarz konular açarken daha iyi yardımcı olmamız için sistem parçalarına yazın lütfen
  5. Seyithan A

Redmi telefonum sürekli kendini açıp kapatıyor

O telefonların çok ömrü yok zaten sen yine bayağı kullanmışsın. Bende de redmi note 8 pro vardı 1 sene çok düzgün kullandım sesi filan gidiyodu kasmaya başlamıştı pişman olmuştum aldım diye sonra parayı kıydım İphone aldım 3-4 senedir ne kastı ne bozuldu kafam rahat yani hocam.
  6. Seyithan A

İşe başlamak istiyorum ama yapamam diye korkuyorum

Neyi yapamamaktan korkuyosun
  7. Seyithan A

Masam sallanıyor ne yapabilirim ?

Duvara sabitleme imkanın varsa nalburlardan 1 tane L demir al sabitle mümkün değil oynamaz ben kendi masama 2 tane yaptım gram oynamıyo
  8. Seyithan A

Anakart Ekran kartı uyumu

Uyumludur hocam
  9. Seyithan A

CL30 RAM İçin 1000 TL Fark Değer mi?

Anladım hocam farkını çok bilmiyorum şimdiden hayırlı olsun :)
  10. Seyithan A

Yardım Msi mag b650 tomahawk ssd montaj

Tamamdır doğru montaj siz yinede kutunun içine bakın isterseniz belki yedek vida göndermişlerdir
  11. Seyithan A

CL30 RAM İçin 1000 TL Fark Değer mi?

Hocam anakart 6000 mhz desteklemiyor haberin olsun ram farkını bilmem ama anakart maks desteklediği kadar mhz değeri alırsın
  12. Seyithan A

Yardım Msi mag b650 tomahawk ssd montaj

Bazı m2 ssd lerde direkt üstünde geliyor diye biliyorum ssd nin altını çekip atma şansın var mıdır
  13. Seyithan A

Yardım Asus Notebook Açılmıyor

Arkadaşlar notebook a su dökmüştüm açıp temizledim herhangi bir oksitlenme veya paslanma söz konusu değil, tekrar topladım açtığımda windows ta düzeltiyoruz yazısı gibi bir şey çıktı sonra ekran kapandı bir daha açılmadı güç ışığı yanıyor bataryayı söküp denedim olmadı belki ekranda sorun vardır...
  14. Seyithan A

Sea Of Thieves Dosya Aktarımı

Arkadaşlar ben sea of thieves i steam üzerinden oynuyorum ve mağazada almak istediğim bir paket var fakat dolar üzerinden olduğu için çok pahalı xbox üzerinden tl ile alınabiliyor ve baya ucuza geliyor şimdi ben bu steam daki dosyaları xbox a aktarabilirmiyim oyunu xbox tan açıp o şekilde tl...
  15. Seyithan A

Pubg mobile çok kasıyor

link yok ama
  16. Seyithan A

Pubg mobile çok kasıyor

var dinliyorum
  17. Seyithan A

Pubg mobile çok kasıyor

yeni olanı yüklemiştim kastığı için silip eskisini yükledim ama senin attığın linki denerim
  18. Seyithan A

Pubg mobile çok kasıyor

sadece gameloop emülatörü indirdim başka birşeymi indirmemiz gerekiyor
  19. Seyithan A

Pubg mobile çok kasıyor

anladım evet işlemci baya eski peki yükü ekran kartına nasıl vereceğim
  20. Seyithan A

Pubg mobile çok kasıyor

gameloop
Top Bottom