Arama sonuçları: *

1. H

5800x3d 6700xt sistem kaça satılır?

Teşekkürler üstü sıkıntımı sence? Parçalamadan toplama şekilde satmak istiyordum
  2. H

5800x3d 6700xt sistem kaça satılır?

AMD 5800x3d İşlemci ( Garantili ) Sapphire 6700XT Nitro+ Ekran Kartı 2.el almıstım ici acılmamıs sorunsuz Kingston Fury DDR4 CL16 2x16GB 3200Mhz MSI B550-A Pro Anakart ( Garantili ) WD SN570 1TB M2 SSD Phanteks P360a Beyaz Kasa - 1 adet 120 2 adet 140 mm artic f fan ekledim ekstra öndeki default...
  3. H

Silinebilir

Silinebilir
  4. H

🔥İndirim Xbox controller 9 deep pink

Düz beyaz ve siyah model almayın bence bende bu konudaki model ve düz beyaz vardı.Renkli modellerin plastik kalitesi ve tuş hissiyatı bariz daha iyiydi.
  5. H

🔥İndirim 🔥Razer Cobra Pro Kablosuz 1999 TL 🔥Tekrar İndirimde

Teşekkürler aldım bence çok iyi fırsat 130$ satılıyor yurtdışında nays tanda geldimi iade kura göre yarı fiyata gelmiş oluyor rgb seçenekleri çok iyi duruyor parlaklık kıssak ne kadar idare edecek acaba şarj.Ağırlık viper v2 pro ve da v3 pro ya göre bir tık fazla ama alışılır bence
  6. H

❌İndirim Bitti! Xbox Wireless Controller Pembiş 1329 TL Siyah 1396 TL Beyaz 1476 TL

Bütün pembe xbox kolu stoğunu Türkiye'ye çekiyoruz valla :) bu kurda bidaha zor bulunur yakında konsol ve kollar zamlanırsa resmi olarak şaşırmayın.
  7. H

❌İndirim Bitti! Invision 19 ila 32 İnç Ekranlar için Çift Monitör Kolu 119.99+59.48 TL

Kargo takip te Tüm güncellemeleri göster dedikten sonraki ekranın görüntüsünü atabilir misiniz? Birçok kişi vardı başka yerdede gördüğüm 27-29 aralıktan beri güncellenmeyen daha dün güncellenmiş aşağıdaki aşamaya geçmiş. Paket, kargo şubesinden çıktı Hoofddorp, NL
  8. H

❌İndirim Bitti! GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz SS IPS 3399TL!!

Almayı çok istiyorum fakat ölü piksel çıksa itopya değişim konusunda bezdirir gibime geliyor insanı ( süre, iletişim ) ondan endişeleniyorum youtuber,twitch tayfanın kankisi, esas dostu olması gereken yerde gerçek müşterilerini satana kadar düşünüyor gibi hissettiriyor ne yazıkki.
  9. H

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Kerry lojistikten sabah mesaj gelmişti arkadaşlar 2 farklı keycaps 1 adet mouse 1 klavye iki ayrı siparişti birleştirip yollamışlar.Amazonla iletişime geçmiştim yasaya aykırı bir şey olmadığı konusunda amazon müşteri temsilcisine geçmeyeceğini gümrükten iadeden başka bir şey yapılamayacağını...
  10. H

🔥İndirim HyperX Pulsefire Haste 450 TL

Hyperx Hastenin kablosu,skatezleri açık ara Deathadder v2 den daha iyi sensördede switchlerdede hiçbir fark hissedilmez ikiside üst düzey ve kaliteli.Ek olarak resimde görüyorsunuz birçok mouse denedim razer mouselarda kalite kontrol sıkıntısı yüksek malesef plastikleri dandik gacur gucur sesler...
  11. H

Rampage Fury Z Türkiyede!

Dostum satışa çıkaracak arkadaşla yakın kişilerdensin sanırım n11 çoğu kişiye 150 ye 20 tl indirim tanımlamış kupon 31 temmuz son tarih olacak şekilde iletirsen sevinirim. Ek olarak logosuz düz kapak olmasına çok sevindim paracord kabloda kalın durmuyor esnek olur muhtemelen yedek skatez...
  12. H

Tamamdır teşekkürler rampage affetmez eşşek kadar logo koydurtmuştur.İnceleme için satışı bekletmezlerse seviniriz çok uzun süredir bekliyoruz.Zaten kablosuz mouse için neredeyse maksimum teknik özelliklerle geliyor.
  13. H

Sanırım kırmızı bant yapıştırdığınız yerde rampage logosu olacak peki bu özelleştirilebilir kapak deliksiz olan kapakta da rampage logosu olacak mı?
Top Bottom