Arama sonuçları: *

1. S

Victus 16 kurulum nasıl yapılır

Merhaba victus 16 siparişi verdim fakat flash için windows kuracağım cihaz yok flashsız kurulum yapılabiliyor mu ya da elimde 8.1 cd var onu kurup 11e yükseltsem sorun yaşar mıyım
  2. S

30bin laptop önerisi

Görseldeki lenovo nasıl sizce 3060 var pek sistemlerden anlamıyorum ama araştırdıgım kadarıyla acer nitro ve vectur 16 öneriliyor
  3. S

30bin laptop önerisi

30bin bütçem var laptop önerir misiniz? 35e kadar zorlayabilirim oyun odaklı ve uzun ömürlü olması yeterli ve bu modelide vatanda gördüm sizce iyi mi
  4. S

20k bandında sistem önerisi

Pek bilgim yok bu konularda o yüzden yardım edebilir misiniz + yanına monitör önerileride alabilirm
  5. S

Yardım Bilgisayarımı Satıyorum Sizce Kaç TL Eder?

atsana hocam bi bakim
  6. S

10K BANDINDA EN UYGUN SİSTEM ÖNERİSİ YAPAR MISINIZ

10K BANDINDA EN UYGUN SİSTEM ÖNERİSİ YAPAR MISINIZ
  7. S

3 4k telefon önerisi

şarjı uzun giden tek tük de mobile legends falan tarzı oyunları oynarım genelde sosyal medya gezinimi için kullanacağım bunun için önerileriniz varsa alabilirim, teşekkürler
  8. S

palit nasıl kart alınır mı ve sizce bu fiyata bu sistem nasıl?

ekran kartını neden değiştiremiyorum knk sistemde
  9. S

teşekkürler yorumun için, peki sence bu fiyat aralığına bu sistem alınır mı ve özellik arasında komik kaçan var mı yardımcı olur musun fazla bilgili değilim de
  10. S

çok fazla bilgim yok sistem özellikleri hakkında sizce bu fiyata alınır mı ve palit marka kart nasıl yardımcı olur musunuz ayrı bir sorum daha baktığım sitenin adını vermem yasak mı bilmiyorum ama site hakkında tartışabileceğim birileri varsada çok sevinirm sistem fiyatı 8200
  11. S

BU FİYATA BU SİSTEM ALINIR ALINIR MI?

pek bir bilgim olmadığından yardıma ihtiyacım var bu fiyata bu sistem sizce değer mi, alınır mı??
  12. S

Msi 1050ti sistem bu fiyata alinir mi?

Philips v line 24 inc knk hoparlörlü falan
  13. S

24 inc 75 hz monitor dahil fiyata pazarlik yapmadim hem
  14. S

Sistem msi pek anlamadigim icin yardim almak istiyorum bi fiyata bu sistem sizce nasil? Oyle cok oyun oynayan birisi degilim max gta5 falan oynarim ona gore degerlendirme yapar misiniz. b450m a pro max anakart Msi gaming 1050ti 4gb ekran karti Ryzen i5 2600 islemci Ve daha garibtisi mevcutmus.
Top Bottom