Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Gereksiz Korkular Nasıl Yenilir?

Geçiyor mu ? büyüdükçe daha da mutsuzlaşıyorsun daha da sıkıntı basıyor nasıl geçiyor acaba
  2. Mechanist

Hoşlandığım kız benden büyük....

Kardeşim kızlardan bahsediyoruz davranışları belki de dünyadaki en garip varlıklar , bir hareket yaparlar ''kesin olacak'' dersin sonra meğerse başka anlammış o yüzden anlarsın demek yanlış olur o kadar kolay olmuyor.
  3. Mechanist

SS'li konu atan elamana ne oldu?

Banlandı.
  4. Mechanist

Gelin adayının abartı istekleri nedeniyle damat nişan attı

Boşuna dememişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar işte bir şeylerin olsun diye.
  5. Mechanist

En Sevdiğiniz Gta Karakteri

CJ tartışmasız
  6. Mechanist

İphone 15 pro 256 gb alınır mı?

Yok be ne alakası var hiçbir sorunu yok taş gibi. 1726605929 Kardeşim patronlar genelde öyle kullanır kılıfsız iğrenç sakın ama sakın alma derim ben hayatta almam kim bilir neler gelmiştir başına o kadar para veriyorsun bide ikinci el iğrenç bir telefon alacaksın. onun yerine kayıtlı 15 al daha...
  7. Mechanist

İphone 15 pro 256 gb alınır mı?

iPhone 15 yurtdışı kullanıyorum bu tabloya bakınca bu seçenek daha mantıklı bence.
  8. Mechanist

En sevdiğiniz araba?

Sen boş ver o arkadaşı kendisi ileri gelen malum partiliden koyu hem de o yüzden ne anlatsan boş.
  9. Mechanist

AKP' Ye Oy Verenler Elleriniz Kırılsın🐑

Amin kardeşim Amin 🙌 1726576140 Akp kötünün iyisi mı ??? ne kullanıyorsun kardeşim söyle de biz de kullanalım bu kadar cahil olup her şeye senin gözün ile bakalım. kafaya bak arkadaş bu kafa ile benim oyum bir işte demokrasinin kötü yanı da bu...
  10. Mechanist

Bakan kıza nasıl yanaşılır?

Valla kardeşim ben anlamadım gitti iş yerinde yeni tanıştığımız bir kız var bazen tam tamam olmayacak boş ver diyip yoluma gidecekken bir hareket yapıyor bütün yol iptal oluyor sonra ben yapayım diyorum bir hareket olmuyor samimiyet yetmiyor garip şeyler. kısacası anlayamazsın içinden geldiği...
  11. Mechanist

Sevdiğim kız ile konuşamıyorum

Bir türlü hoşlandığım kıza istek atamazken bu konunun karşıma çıkması garip geldi.
  12. Mechanist

En Ucuz Dambıl Tavsiyesi

https://www.trendyol.com/besinistanbul/ps-spor-20-kg-dambil-10-kg-2-adet-gonderim-yapilir-p-817348584?boutiqueId=61&merchantId=151714 ben aldım memnunum
  13. Mechanist

2026 Yılında Yeni Alfabeye Geçiyoruz!

Bi bu eksikti zaten ne kadar boş beleş iş varsa uğraşıyoruz , ülkede çözülmesi gereken bir ton sorun varken uğraşılan şeylere bak... daha da acısı forumda şu boş işleri savunan kitle daha da insanın canını acıtıyor.
  14. Mechanist

sakal şekillendirme/kısaltma için tıraş makinesi önerisi

aldığımın bıçakları kendi kendine bilenen bıçaklardan o yüzden uzun süre götürür.
  15. Mechanist

sakal şekillendirme/kısaltma için tıraş makinesi önerisi

1200tl ye almıştım memnunum. https://www.trendyol.com/philips/12-si-1-arada-erkek-bakim-seti-mg5940-15-yuz-sac-vucut-islak-kuru-kullanim-p-774314196?boutiqueId=61&merchantId=4513
  16. Mechanist

Bir kızla nasıl konuşulur?

Valla kardeşim 1 haftadan fazladır kıza istek atacağım instagram'dan hala daha attığım yok,korkuyor muyum yok ama işte olumsuz düşünceler vs affedersin şey gibi kaldım kaç gündür. uzun lafın kısası yapamıyorsan zordur
  17. Mechanist

Hangi marka telefonu kullanıyorsunuz?

iPhone 15 kullanıyorum şimdilik her şeyinden memnunum.
  18. Mechanist

Kartta hangisini almalıyım?

Enpara mantıklı bir seçim bence hem ekstra ıvır zıvır ücretleri yok hem de iyi çalışıyor.
  19. Mechanist

Yardım PUMA Ayakkabı Alınır mı? Nasıldır?

Hayırlı olsun şimdiden güle güle kullan
  20. Mechanist

Yardım PUMA Ayakkabı Alınır mı? Nasıldır?

Lite serisi değil Pumanın bu serisi Adidas ve Nike normal sneaker serisine eş değer bu zaten spor ayakkabı değil de sneaker zaten ama tabanlığı SoftFoam olduğu için çok rahat oluyor. şu an mevcut kullandığım puma şu modeli var yeni aldım ...
Top Bottom