Arama sonuçları: *

1. B

Vergisiz iphone alabiliyor muyuz

vergisiz telefon olarak iphone tercih edeceğim fakat bu geri ödemede sorun yaratır mı seçili markalı telefonlardan mı alışveriş yapılabiliyor sadece.
  2. B

VERGİSİZ TELEFON SATICI REZALETİ

Arkadaşlar peki iphone alabiliyor muyuz hepsiburada üzerinden 9499 tl fiyatına iphone alacağım bunu kabul ediyorlar mı
  3. B

Valorant tahmini fps

Minimum ayalar 150 ortalama 144hz pc daha kötü özellikli toplama pc daha fazla veriyo orası garip geldi bana
  4. B

Valorant tahmini fps

Valorantın ekran kartından ziyade işlemci ağırlıklı oyun olduğunu duydum laptopumda i5 12450h ve rtz 3050 var sizce kaç fps almalıyım (ram miktarının fps değerine +sı var mı varsa ne kadar vardır bende ddr4 8gb ram var)
  5. B

Laptopa bağladığım kulaklık

Çok denedim olmuyor yine de
  6. B

Laptopa bağladığım kulaklık

Laptopu yeni aldım driverler falan kuruldu kulaklıksız tüm sesler iyi geliyor ama kulaklığı takınca sadece google discord vs ses alabiliyorum oyun uygulamadan alamıyorum ses düzeyi karıştırıcısını açtığımda oyunlar vs laptop hoparlöründe kalıyor kulaklıkta gözükmüyor nasıl düzeltebilirim.
  7. B

Düşük senste iyi çalışan mouse

Fps oyunlarında düşük sens oynuyorum mouseyi hızlı kullandığım için mouse algılamıyor kullandığım mouse msi clutch GM08 benim dışımda bu sorunu yaşayan var mı ?
  8. B

Freedos excalibura hangi windowsu kurmalıyım

Son olarak kurulumu öğreten bir video önerebilir misiniz veya uygulamalı anlatım?
  9. B

Peki windows 10 home mi pro mu kurmalıyım farkediyor mu
  10. B

Windows 11 in daha yüksek performans gösterdiğini örneğin; fps artışları. Duydum bu yüzden 11 kurmayı düşünmüştüm.
  11. B

Yeni aldığım freedos excalibur g770 i5 12.nesil rtx 3050 laptop a win 11 pro mu win 11 home mi kurmalıyım evde kullanacağım oyun ve birkaç çizim programı kullanacağım birkaç foruma baktım burada ama laptopa uygun bir sonuç bulamadım.
Top Bottom