Arama sonuçları: *

1. anilgok34

Intel i7-10700K Asus TUF z490 Plus Wi-Fi PCIe 4.0 Desteği

Sandisk 3D ultra 500gb ssd kullanıyorum.Samsung ssd almaktaki amacım okuma yazma hızı fazla oldugundan bilgisayarın hızlı açılması ve gb olarak fazla yere sahip olmaktı.3.0 ve 4.0 da en göze batan farklar nedir? alırken ssdim 4.0 olmalı diyerek almadım sadece özelliklerini öğrenmek istiyorum...
  2. anilgok34

Intel i7-10700K Asus TUF z490 Plus Wi-Fi PCIe 4.0 Desteği

Arkadaşlar öncelikle merhaba ilk defa bir konu açıyorum herkese iyi dileklerimi sunuyorum.. Intel i7-10700K işlemci ve Asus TUF Z490 PLUS WI-FI parçalarına sahibim,yakın bi zamanda Samsung 980 Pro PCIe 4.0 hız destekli bir SSD'ye geçiş yapıyorum. Bazı tam onaylı olmayan kaynaklarda okuduğum...
  3. anilgok34

Çözüldü✓ Windows açıldıktan sonra bilgisayar donuyor

Dün gtx 760 ekran kartı satın aldım.Test edim satın aldım.Eve gelip sistemime takdığımda ekrana görüntü vermedi.Sistemimde daha önce Anakarttan görüntü alıyordum. Ekran kartını takınca görüntü gelmedi.Herşeyi denesemde sorunu çözemedim ve format attım.Formattan sonra görüntü geldi fakat ilk...
  4. anilgok34

Çözüldü✓ Ölçeklendirme sonrası görüntü gelmiyor

İntel grafik ayarlarından ölçeklendirmeyi ÖZEL seçeneğine getirdikten sonra monitöre artık görüntü gelmiyor.Çözümü nedir eskiye nasıl döndürebilirim
  5. anilgok34

Çözüldü✓ Anakart ile 144hz almak mümkün mü?

monitörüm 280hz anakartta dp girişi de mevcut bu kaliteyi alabilir miyim?
  6. anilgok34

Çözüldü✓ Anakart ile 144hz almak mümkün mü?

Malumunuz piyasada ekran kartı yok i7-10700k ve asus tuf gaming z490 plus anakartım var. Sorum şu bu anakart üzerinden 144hz görüntü alabilir miyim?
Top Bottom