Arama sonuçları: *

1. K

ryzen 7 7800x3d fazla ısınıyor yardım

Hocam aynı doğutucu 2 gün önce elime ulaştü bende 7800x3d için kullanıyorum furmark cpu strest test yapsrken max 89 da kalıyor montaj hatasımı yaptım acaba yoksa siz UV mi yaptınız beni bilgilendirirseniz memnun olurum.
  2. K

RDR 2 mi CS Prime mı?

evet zaten paralı oluyor ama gene kaara geçiyorsunuz
  3. K

RDR 2 mi CS Prime mı?

tam tarih belli değil bende işin ehli değilim ama bir nıçak parası çıkıyor operasyon sonunda. Kasalar 40- 90 sent arası
  4. K

RDR 2 mi CS Prime mı?

uzun vadede cs prime daha mantıklı hocam. Yeni operasyon gelecek. Değerlendirirseniz kaara geçersiniz
  5. K

MSI Pro B650-S Wi-Fi vs MSI Pro B650-S WiFi

İyi forumlar İlk Gaming plus da karar kıldım. Bu sabah MSI PRO yu gördüm 750 tl daha ucuz. Karşılaştırmalarına bakınca tek önce olduğu yer ram desteği ki kalkıp da 256 gb ram takacak halim yok. Gaming plus un VRM soğutmaları daha iyi gibi en azından görünüş olarak. Fİkirleriniz nelerdir. Max 7K...
  6. K

Çözüldü✓ Max 6000 TL DDR5 Anakart Önerisi

bunda da var hocam wifi ama asus un soğutması ile yarışacağını sanmıyorum şimdi moralinizi de bozmak istemem :D
  7. K

Şimdi atacağım fiyatta tahmin edin neler var

teknobiyotikten raijintek cratos psu aldım bende sorun çıkmadı ama teknobiyotikten pc toplmanızı kesinlikle önermiyorum. Müşteri hizmetleri çok egoist kişiler. Müşteriyi engelledikleri bile oluyor. Ve çalıştıkları kargo firması çok kaliteli değil hızlı ama paketleme özensiz. İade işleminde çok...
  8. K

Şimdi atacağım fiyatta tahmin edin neler var

Sistemi atarsanız yardımcı olabiliriz.
  9. K

https://www.n11.com/urun/msi-z790-gaming-plus-wifi-intel-z790-soket-7200-mhz-oc-ddr5-atx-anakart-46540210?magaza=tekramarket&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel bu fiyata daha iyisini buldum ama asus tuf un da bir kalitesi var tabi sizce alınır mı?
  10. K

Öneri 9K ya DDR5 Lga1700 anakart önerisi

Donanım olarak kayda değer farklar 2 faz, Clear CMOS düğmesi ve daha iyi bir soğutma ama o fiyat farkına değeceğine emin değilim.
  11. K

Asrock ve MSI ile arasındaki fark 2 sata, usb girişi ve 2 faz daha fazla faz a sahip olması. Tek dikkatimi çeken fark Intel Turbo Boost Max 3.0 olması. Ram oc si için önemli bir özellik olabilir tam bilmiyorum ama o fiyata asrock alma şahsi fikrim. Asus ile MSI arasında tek öne çıkan 2 özellik...
  12. K

ddr5 olsa daha iyi olur
  13. K

attığınız anakart banayeni sitesindeki başlıkta z790 ürün adında ise z690 olarak gözüküyor daha önce de görmüştüm. Satıcıyı uyardım ama kaale almamış.
  14. K

İyi forumlar LGA 1700 soket alacağım için yeni sokete kadar işlemci değiştirme imkanım olamayacak. İ9 çöpüne 20K bayılamam maalesef. Zaten sistemi topladıktan sonra pek bir şey değiştirmeyi de düşünmüyorum. Bana uzun ömürlü arkama bakmadan kullanabileceğim; - LGA 1700 soket - DDR5 7200mhz - PCI...
  15. K

konuyu hortlatmak istemezdim ama z690 ve z790 arasında kaldım z690 ın performansı nasıl hocam
  16. K

i7 14700kf Sıvı soğutma önerisi

3d tasarım uygulamalarında ve render da amd çok gerie kalıyor yoksa çoktan 7800x3d almıştım. Ama tek dert o da değil. Anakart ve stabil frekansda çalışacak ram bulmak da çok zor iş kafam almıyor valla
  17. K

Arkadaşlar yeni sistem aldim ama ekran çok geç açılıyor

anakartınız ve işlemciniz nedir
  18. K

i7 14700kf Sıvı soğutma önerisi

dark modellerinde ses nasıl hocam fan sesi geliyormu ve 4 ün diğerlerinden öne çıkan bir özelliği varmıdır bende bi quiet almayı düşünüyorum
  19. K

yayın esnasında bir yabancı gelip yardım etmek istediğini söyledi

Senden bir şey isterse veya para haklama amacı ile %50 %50 gibi birşeyler teklif etmediği sürece bir deneyebilirsin. Attığı linklere fln tıklama gene de aman.
Top Bottom