Arama sonuçları: *

1. playstation 5 xbox series x e takas

playstation 5 xbox series x e takas

ps 5 im gecen yaz alınmıstır 2 kollu xbox series x inizin tek yada 2 kol olması fark etmyior 2 kol veriyorum içinde gta 5 fifa 23 ve lego star wars skywalker saga oyunları satın alınmıstır hesaplarla verilecektir izmir ici elden teslim alabilir takas olarak sadece xbox series x olur üstüne...
  2. B

bu sistem 2 k için alınır mı arkadaşlar ?

al bence tam bir 2k sistemi
  3. B

playstation 5 imi satmalımıyım

gerek yok 1-2 sene daha bekler pcde oynarım 3000 küsür vermem boşuna
  4. B

bedava oyun indirten steamsunlocked guvenlimi

merhaba bir site buldum steamsunlocked.org bütün oyunların crack verisyonu var güvenlimi virüs varmı
  5. B

peki 15k ya degermi asus rog ally z1 extreme
  6. B

peki sizce ps5 i satıp onun yerine asus rog ally z1 extreme almalımıym yine sarı siteden buldım ikinci elini
  7. B

merhaba benim bir adet ps5 im var 1 senelik kusursuz hiç çizik yok bişey yok ben bunu geçen sene aldım ve çok ta kullanmadım oyunlar pahalı geldi açıkçası seneye yeni bir pc toplayacagım canavar gibi 4080 superli falan o yüzden ben bu ps5 i kullanmam diye düşünüyürum ama pc min yanında bir de...
  8. B

Mavi Ekran Arkadaşlar yardımcı olun lütfen

indirdigin şey virüs olabilir tavsiyem malwarebytes indir bedava guvenli virüsleri siler
  9. B

buzdolabının kokusu gitmiyor

tamamdır teşekkürler
  10. B

buzdolabının kokusu gitmiyor

1 aydır şehir dışındaydım ve eve geldigimde şalter atmıs ve buzdolabındaki bütün yiyecekler bozulmustu ev çok kötü kokuyordu hersekilde temizlemeyi denedim kokusunu götürmeyi başardım ama hala buzdolabı kokuyor tavsiyeniz olursa yazarsanız çok sevinirim :) teşekkürler
  11. B

ASUS ROG ALLY VE PS5 ARASINDA KALDIM

merhaba bende asus rog ally almayı düşünüyorum ps5 imi satıcam zaten çok iyi bir pc alıcam ihityac duymam ama kasalı alacagım için biryere taşımak konusunda asus rog ally çok mantıklı geldi sen tecrübelerine göre gerçekten iyi mi? degermi bitane buldum 2. el sahibinden de kusursuz 15k ya alıcam...
  12. B

kasa nın egsoz fanı yok

merhaba ben bir kasa alacagım linki de bu https://www.incehesap.com/gamepower-warcry-edge-1x-black-fan-type-c-gaming-kasa-fiyati-72339/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwn9y1BhC2ARIsAG5IY-74NHhhot_4fVygi7AeQLdRn3lszWt2QS3HTgHwv9RwBdeGKVC5ehkaAqVGEALw_wcB ve bu kasa izledigim videolara ve...
  13. B

ekran kartım kasaya sıgarmı

merhaba ben bir sistem toplayacagım içindeki ekran kartı rtx 4080 super pny nin ama begendigim kasa gamepower in warcry modeli çok bilgim yok bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  14. B

sistem toplama için yardım

tamamdır teşekkürler 1723208437 bide attıgınızdda pny model ekran kartı var sorun yaratmırmı
  15. B

sistem toplama için yardım

merhaba ben 100 bin tl lik bir sistem toplayacagım bu parçalardanda çok anlamam sadece oyun için kullanacagım 4k oynarım genelde bide incehesaptan alınmlaımı guvenlimi sorun yasarmııym cunku 100 bin tl ye iyi bir şey almak istiyorum teşekkürler
Top Bottom