Arama sonuçları: *

1. enokeno

🔥İndirim Acer Nitro KG242YM3 180 HZ Ips Panel Monitör 3.549 TL

temiz geldi öölü piksel yok
  2. enokeno

Yurtdışından alınan telefonu Yurtdışı hattıyla kullanmak.

hocam yurtdışı hattını e-sime nasıl çevireceğim?
  3. enokeno

Yurtdışından alınan telefonu Yurtdışı hattıyla kullanmak.

Yurtdışından gelen telefonu Ukrayna hattıyla Tr’de kullanabilir miyim? Ne kadar kullanabilirim?
  4. enokeno

Monitör Önerisi 3-4k

hocam ikinci elden 4.5'e onu almak yerine 3.5'e KG242YM3 aldım
  5. enokeno

🔥İndirim Acer Nitro KG242YM3 180 HZ Ips Panel Monitör 3.549 TL

bu monitörü alacaktım trendyoldan 4k'ya şans eseri sizin konuyu gördüm 3500'e aldım bakalım nasıl gelecek
  6. enokeno

Monitör Önerisi 3-4k

hdmi ile en fazla kaç hertz alırım
  7. enokeno

Monitör Önerisi 3-4k

3-4k bandına alınabilecek en iyi monitörü istiyorum ikinci el de olabilir itopyanın mağazasından da alabilirim acıbademdeki
  8. enokeno

Sanal Sunucu takip edilebilir mi?

Avrupa'dan oraya bağlı olan bir sanal sunucu almayı düşünüyorum iki sorum var; 1-Bu sanal sunucu hangi internete bağlanacak, benim kullandığım internete bağlanacaksa benim internet ip'm üzerinden sanal sunucuma erişebilirler mi? 2-Bu sanal sunucu takip edilebilir mi? Bilgisi olan arkadaşlar...
  9. enokeno

🔥İndirim BAZI İNDİRİMLİ ÜRÜNLER KASA CPU SOĞUTUCU KLAVYE VS.

hocam suraranın link gelmemiş peerless'ınkini koymussun onun yerine
  10. enokeno

5 3600- 2060 süper 2.el

Bizim millet çok garip gerçekten, sıfırından pahalıya sistem koymuşlar belki alan çıkar diye. Herkesin sistemi kendisine iyi gözüküyor anlıyorum ama parça gücü ve kalitesi diye bir şey var bunu anlamıyorlar. O yüzden ya çok iyi bir fiyata bulmak lazım ya da sıfır indirim kampanya kovalamak lazım.
  11. enokeno

5 3600- 2060 süper 2.el

toplamak ile uğraşmak istemiyorsan ikinci el kovala ama çok uygun olmadığı sürece mantıklı değil, uğraşacaksanız sıfır alın kafanız rahat olsun
  12. enokeno

5 3600- 2060 süper 2.el

ekran kartı yok
  13. enokeno

20.000tl sistem önerisi

bunu kaçırma
  14. enokeno

Öneri Forza Horizon 5 oynayacak var mı (GÜNCEL)

niye ne yaptı
  15. enokeno

🔥İndirim n11 İndirim Kodları

https://www.n11.com/urun/thermal-grizzly-aeronaut-1gr-yuksek-performans-termal-macun-33874859?magaza=onlinealisverisyap termal macuna ihtiyacım vardı alınır mı?
  16. enokeno

Çözüldü✓ 4.300 TL'ye Rx6600 Ekran Kartı mı ?, 6.500 TL'ye Rx6600XT Ekran Kartı mı ?

ben 4 bandına 5700xt aldım sabırsız olduğumdan ama 6600 iyidir fiyatı düşürebilirsen veya uyguna bulursan 6600xt al veya 4bine inerse tadından yenmez rx6600
  17. enokeno

Android tv box önerisi ?

bütçeye bakılırsa box istiyor
  18. enokeno

850K Araba önerisi olan var mı ?

130pslik clio kullandım 1.3 tce hızlanması güzel, üstüne bir da apple car play vardı araçta çok zevkli bir yolculuktu
  19. enokeno

2020 civarı polo bakabilirsin, geçen ay piyasa iyiydi şuana kıyasla, şimdi tekrardan kendine gelmeye başlıyor fiyatlar artıyor yavaş yavaş 1711624402 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ilk-elden-tertemiz-orjinal-hatasiz-boyasiz-1.3-tce-clio-1163392284/detay buna...
  20. enokeno

civic alımaz bu paraya airbag işlemli araba almanın anlamı yok bu fiyata 1.3 tce bakmanı öneririm vakit bulursam direkt ilan atacağım
Top Bottom