Arama sonuçları: *

1. fastestmanalive

PC Tamir ve sonrasındaki satış fiyatı

var mı bir fikri olan?
  2. fastestmanalive

psu 300 watt sanırım ve ram de 8 gb, başka bir şey yok, depoda şu an kasa
  3. fastestmanalive

Bende bir kasa var, sadece depolama birimi eksik. Ona 240 gb ssd alayım ve windows kurup satayım diyorum. İşlemci olarak i3 4. nesil var ve ekran kartı da ati radeon 2 gb hd 6770 olması lazım o tarz bir şey. Kasa kozmetik olarak iyi, diğer parçalarda sorun yok. Sizce kaça satabilirim? Fahiş bir...
  4. fastestmanalive

1.000 TL Mouse Önerisi

Bu fareyi tavsiye etmiyorum, sürekli bağlantı kopukluğu yaşıyor. Başka bilgisayarda da denedim sorun aynı. Bluetooth özelliğini bilmiyorum ama 2.4 Ghz sorunlu.
  5. fastestmanalive

XBox Series S için 2. kol (max 1.000 tl)

Teşekkür ederim.
  6. fastestmanalive

Teşekkürler, peki bildiğiniz desteklenen yan ürün var mı? Varsa paylaşır mısınız? 2. el dediğiniz gibi araştırma yapıcam.
  7. fastestmanalive

İyi forumlar, zaten orijinal 1 adet kolum var fakat Fifa için 2. bir kol almak istiyorum. Yan sanayi olabilir, alternatif olabilir. Max bütçe 1k. önerilerinizi bekliyorum.
  8. fastestmanalive

Rampage KB-R 135 yazılımda FN tuşu atanmıyor

yardım var mı?
  9. fastestmanalive

Rampage KB-R 135 yazılımda FN tuşu atanmıyor

Rampage Parvus 1.02 yazılımında klavyeye PAUSE tuşu atamak istiyoruz fakat FN + tuş kombinasyonu yapamıyoruz. FN tuşuna yazılımda tıklanmıyor. Bunu nasıl çözebiliriz?
  10. fastestmanalive

Fotoğraftakiler virüs mü?

Emin miyiz virüs olduğunda çünkü yazıları okuduğumda reg key value falan diyor yani benim yaptığım regedit işlemlerine benziyor. 1681633201 Başka fikri olan var mı
  11. fastestmanalive

karantinaya almadan nasıl yok edebilrm
  12. fastestmanalive

MSİ Afterburner değerler 0 Sorunu?

Mesela D ve C diski var, windows C'ye kuruluysa C'de bir yere kurun. Ben öyle çözdüm.
  13. fastestmanalive

Hangi soruma evet reis başlığa mı yoksa benim yaptığım değişiklikler mi :ROFLMAO:
  14. fastestmanalive

MSİ Afterburner değerler 0 Sorunu?

Ben bu sorunu afterburner'ı windows'un kurulu olduğu diske kurarak çözmüştüm
  15. fastestmanalive

İyi forumlar ben antivirüsü kapattım windows reklamını falan kapattım yani regeditle oynadım bir de virüs taraması yapayım dedim fotoğraftakiler çıktı. Bu fotodakiler virüs mü yoksa benim yaptığım değişiklikler mi?
  16. fastestmanalive

165 Hz monitör 100 hz gözüküyor

Hocam monitör ayarlarından dp 1.1 ise 1.2, 1.2 ise 1.1 yapıp tekrar dener misiniz?
  17. fastestmanalive

Kule tipi soğutucu önerisi

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-id-cooling-se-214-xt-rainbow-fiyati,233903757.html
  18. fastestmanalive

Ryzen 5 7600 stok fan yeterlimidir

Hayır, yeterli gibi gözükse de işlemci daha fazla ısınmamak adına sürekli kendini frenleyecek ve bu da işlemcinizden tam performans alamamanıza neden olacaktır. 80 85 derece civarlarında gezer, kullanırsınız fakat ilk cümlemde dediğim gibi olur.
  19. fastestmanalive

sıvı soğutma önerisi lütfen

thermaltake th240 argb kullanıyorum ve memnunum. r5 5600x pbo enabled tam yük altında 67 dereceyi geçmedi.
  20. fastestmanalive

ethernet bağlasam bu sorun çözülür mü?

Deneyin, denemeden bilemezsiniz.
Top Bottom