Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Mavi Ekran Sürekli Mavi Ekran yiyorum

deneyeyim hocam tekrardan
  2. Bulkyapanobez

Yardım Evde bilgisayar masası yapmak için öneri ve yardım

Duvara yetişirlerse ve duvara attığın vida uzunsa yani köşebent sallanmıyorsa masayı sabitledikten sonra sorun olmaz diye düşünüyorum
  3. Bulkyapanobez

O şekilde olabilir, duvarın süpürgeliği engel olabilir sadece
  4. Bulkyapanobez

Kurtarmaz çünkü esneme payı bacağın uzunluğundan kaynaklanıyor X ne kadar aşağıda olursa o kadar az titreşim yapar. Ya da dediğim gibi arkadan yapacaksınız
  5. Bulkyapanobez

Üstten derken nereden nasıl olacak.
  6. Bulkyapanobez

O zaman esneme payı olacağı için kullanımı rahat olmaz. Özellikle FPS oyunlarında hızlı mouse hareket ettirdiğinde monitörde titreşimi çok rahat hissedersin 1726593551 Ya da ayakları daha geniş şekilde alman gerekir. Fakat öyle yaparsan masayı büyütmen gerekir çünkü kötü gözükür
  7. Bulkyapanobez

Tamamdır test bitsin sonuçları atayım sonra teker teker denerim 1726594871 Hocam sonuçlar nereye kayıt ediliyor? 1726595224 Sonuçlar bunlar hocam
  8. Bulkyapanobez

Bana kalırsa arka iki bacak arasına X yapılabilir hem de estetik durur.
  9. Bulkyapanobez

Hocam normalde Corsair vengeance 2x8 ve g skill ripjaws 2x8 takılıydı. Çok uzun zaman sorun çıkartmadan kullandım fakat 1 hafta önce hava soğutma aldım ve o şekilde sığmadığı için ramlerin yerini değiştim. Ondan sonra mavi ekran sorunu başladı. Fakat şuan sadece Corsairler takılı
  10. Bulkyapanobez

Evet Ntfs.sys'den dolayı da mavi ekran yiyorum. Bellek tanılama testi nedir ?
  11. Bulkyapanobez

o şekilde dik bacak alırsan masan sağa sola esner ya da yüksekliği kısaltman gerekir veya alternatif olara iki bacak arasından birbirini ve masayı sabitleyecek sekilde aşağıdan tahta parçası vidalaman gerekir. Diğer türlü yemek masası gibi sallanır.
  12. Bulkyapanobez

https://drive.google.com/file/d/1Rz5dqXgRUkSi3DBK1V-F5N9dYE1iD-FQ/view?usp=sharing en son güncel minidump dosyam @KYTECHNGAMING
  13. Bulkyapanobez

Üstekinin profil fotoğrafını eleştirme

Delik Kulak
  14. Bulkyapanobez

https://drive.google.com/file/d/1Rz5dqXgRUkSi3DBK1V-F5N9dYE1iD-FQ/view?usp=sharing 1726518006 Biraz araştırdım ya ram ya HDD diyorlar. 2 ayrı ram modeli kullanıyordum uzun zamandır. Geçenlerde hava soğutma sığmadı diye ram slotlarını değişmiştim galiba ondan oldu. Şuan aynı model ram...
  15. Bulkyapanobez

rüzgar türbini için dişli nasıl bulabilirim

https://ty.gl/wn5tqkw561egw Ya da 3D printer baskı yapanlara ölçü verebilirsin
  16. Bulkyapanobez

Hocam PC açılıyor mu yoksa direkt kapalı mı ne durumdasın
  17. Bulkyapanobez

Asus tuf b450 plus Ryzen 5 2600 Corsair Vengeance 8gb x2 Gskill 8gb x2 Gtx 1660ti
  18. Bulkyapanobez

iki depolama da düzgün çalışıyor gibi çıkart tak da yaptım düzelmedi
  19. Bulkyapanobez

Mavi ekran yediğim için format attım format atarken bile bir ton mavi ekran yedim şuan düzgün gibiydi tekrar yedim durdurma kodu : KMODE_EXCEPTİON NOT HANDLED
Top Bottom