Arama sonuçları: *

1. instafatooo

Çözüldü✓ Acer aspire 3 A 315-58G alınır mı??

açıkcası bende var aldığıma pişman oldum gibi bir şey çünkü batarya 2-3 saat gidiyor orta parlaklıkta Dahili mx350 grafik kartı olması iyi bir avantaj ama 8 gb ram yeterli değil oyunlar için zaten sistem nerdeyse 4 gb kullanıyor sana 4 gb kullanılabilir ram miktarı kalıyor m.2 desen 256 gb 2...
  2. instafatooo

Acer Aspire 3 a315-58G şarj sorunu

Acer Aspire 3 a315-58G şarj sorunu Daha tam 1 senelik laptop sanırım adaptör arızası var çünkü daha önce şarj ederken adaptör bazen şarj edebiliyordu bazen şarj edemiyordu ama şöyle bir sorun var daha önce laptobu açtım m.2 ve ram takviyesi yaptım garanti dışı kalır mı yoksa değiştirirler mi...
  3. instafatooo

XIGMATEK TYR SD962/B INTEL/AMD CPU Fan

Amazonda olumlu dönüşler ama tamam teşekkür ederim bu konuda bazı kullanıcılar memnun kalmış amazondaki yorumlar bu şekilde
  4. instafatooo

AM4 uyumlu sanırım sonu B olan MEDİA MARK'tada gördüm en üst kısmına AM4 uyumlu yazıyor ama emin olamadım internette uyumlu olanlar arasında yok birde sıcaklık stok soğutucudan daha iyi olur mu sizce sonuçta kule tipi bir soğutucu
  5. instafatooo

Haziran ayı gibi oyunlarda %80-%90 derece arasında gidip geliyor bir defa msı a520 anakart ile cpu sıcaklık uyarısı aldım
  6. instafatooo

XIGMATEK TYR SD962/B INTEL/AMD CPU Fan AM4 CPU için uygun mu tavsiye eder misiniz şu anda stok soğutucu var AMD RYZEN 5 5500 için Şu anda hepsiburada'da 299 TL tavsiye eder misiniz alayım mı? teşekür ederim şimdiden cevaplar için
  7. instafatooo

Çözüldü✓ fredoos laptop format sorunu

çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım oldu çok teşekkürler
  8. instafatooo

çok teşekkür ederim denediktken sonra haber veririm çok teşekkürler
  9. instafatooo

bunlar mı
  10. instafatooo

Merhaba 1 gün önce Acer Aspire 3 a315-58G laptop aldım format atmak istiyorum fakat biosta görünen nvme ssd format sayfasında gözükmüyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
  11. instafatooo

GTX TABLET almak mantıklı mı?

https://www.gtx.com.tr/products/gtx-gte4-gaming-tablet sizce bu ürünü almak mantıklı mı?
  12. instafatooo

POCO X5 PRO nasıl sizce alınır mı? fiyat 11.1190 tl kupon varda

POCO X5 PRO nasıl sizce alınır mı? fiyat 11.1190 tl kupon vardı da xiaomi türkiye garantili birde kılıf nerden bulabilirim yurtiçi hiç bir yerde yok
  13. instafatooo

1.300 TL'ye alınır mı

Teşekkür ederim zaten oyun oynamıyorum
  14. instafatooo

1.300 TL'ye alınır mı

asus m5a78l-m lx3 anakart seagete 250 gb hdd 7200RPM HDD AMD PHENOM II X4 950 black edition 3.40 GHz COLLER MASTER 390 WATT PSU 4 GB SOĞUTUCULU RAM KİNGSTOON SAPPHIRE RADEON HD 7700 EKRAN KARTI Birde kasa dandik eski tip alınır mı sizce bide ekran kartı nasıl sizce?
  15. instafatooo

DELL Latitude 5480 i5 harici harddisk okumuyor

DELL Latitude 5480 i5 harici harddisk okumuyor 3 adet usb var flash bellekleri okuyor fakat taşınabilir usb 3.0 harici harddisleri okumuyor harddisk'te sorun yok usb'ler çalışıyor flash bellekler 3.0-3.2 kingstoon okuyor yardımcı olursanız sevinirim
  16. instafatooo

Bilgisayarımın Ederi Nedir ?

1.200 TL ile 1.600 TL arası fiyat istemen makul bence
  17. instafatooo

Xiaomi MI A2 LİTE mobil veri sorunu

güncelleme yaptım uygulama çalışmıyor
  18. instafatooo

Xiaomi MI A2 LİTE mobil veri sorunu

Xiaomi MI A2 LİTE cihazım var mobil verideyken instagram'a bağlanmıyor wifi'de bağlanıyor telefoncuya götürdüm sorunu bulamadı hattım türk telekom bayi de bir sorun bulamadı sadece sorun mobil verideyken instagrama bağlanmıyor diğer tüm uygulamalar mobil veride bağlanıyor
  19. instafatooo

grafik tasarım ve video montaj için 4500 tl pc toplama

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-e2-5-oyuncu-bilgisayari.html https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-v3-5-killer-versiyon-2020.html https://www.incehesap.com/hypnotic-2680-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-41254/...
  20. instafatooo

Ekran Kartı Isısı

Bu seviyeler normal bir sıkıntı yok her şey normal
Top Bottom