Arama sonuçları: *

• Users: Vikox
  • Order by date
  1. V

1500-2000 tl arası mouse önerisi

mouse almak isrtiorum şuanki mouseum asus tuf m3
  2. V

glorious model o pro alınır mı??

https://www.sinerji.gen.tr/glorious-model-o-pro-lynx-mavibeyaz-kablosuz-gaming-mouse-p-45068?srsltid=ASuE1wTjU3Qn51JiPXAL7-RWzX1j-u9PCaaKpXUpR3uc5kQmjPW-WvpJ_wI bu mouse dan almak istiyorum sizce bu fiyata alınır mı??
  3. V

WiFi Repeater Router orjinal firmware dosyasını bulamıyorum

internetten WiFi Repeater Router firware dosyası indirdim fakat her 1 saatte bir internetim gidip geliyor orjinal firmware dosyasını geri indirmek istiyorum fakat bulamadım.
  4. V

Anakartim yandi anakart önerisi yaparmisiniz?

Anakartim (gigabyte h510m s2h v2 ) kisa devreden dolayi yandi , işlemcim i3 10105f , ekrankartim gigabyte RTX 2060 anakart önerir misiniz??
  5. V

Anakart üstündeki led c girişi ne işe yarar?

Anakart üstündeki led c girişi ne işe yarar çikartim ve geri takmaya korktum çünkü girişler çok kuçuk ve yamultmaktan korkuyorum ne işe yariyor tam olarak?
  6. V

H510 m h2 anakartim güç gitmiyor sorunu ne olabilir?

Merhabalar şimdiden yardiminiz için teşekkürler ! Geçen gün kasamin (corsair spec delta rgb) rgb kontrolcüsünü takmaya karar verdim fakat takarken yanliş girişe taktim ve pc kendini kapatti tekrar açtiğimda anakartima güç gitmediğini farketdim (kasa,işlemci,ekran kartinin fanlari dönüyor)...
  7. V

Power suply kisa devre (fanlar çalişiyor ama görüntü gelmiyor)

Dün kasamin rgb kontrolcüsünü yanliş gere bağladim ve kisa devre yapip pc kendini kapatti tekrar açtiğim zaman kasayi kasa fanlari beyazdi fanlar çalişiyor fakat görüntü gelmiyordu bubsorun için neler yapabilirim.Not:power suplydan yanik kokusu veasire gelmemiştir.
  8. V

180 hz monitörüme hdmi taktim kaç hz alirim

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör markali monitör aldim icinden displayport çikmadi fakst hdmi kablosu çikti kaç hz alirim bilmiorum görüntü ayarlari kisminda 180 hz gözüküyor 180 hz desteklediği anlaminami geliyor hdmi kablosunun
  9. V

Öneri Gaming kulaklik önerisi(2 kulaklik arasinda kaldim )Bütçe 650tl

Anakartim gigabyte h510m s2h v2 ses karti nasildir bilmiyorum biliuorsan söylermisin?
  10. V

Öneri Gaming kulaklik önerisi(2 kulaklik arasinda kaldim )Bütçe 650tl

Razer blackshark v2 x X Corsair Hs35 mi hangisini önerirsiniz yada başka bi öneriniz varmı
Top Bottom