Arama sonuçları: *

1. mert.cbnoglu

Arkadaşlar 43 hatakodu

Laptop Olduğu İçin 2 Tane Var NVİDİA ANA EKRAN KARTI Çalışmayan yani AMD işlemcinin ekran kartı amd çalışmıyor yani işlemcinin ekran kartı
  2. mert.cbnoglu

Arkadaşlar 43 hatakodu

Herkese selam Yardımcı olabilecek varmı ? Denediğim Çözümler: Güncellemelere baktım sürücüyü kaldırıp yeniden kurdum Devre dışı bırakıp yeniden aktifleştirdim registry-recycler programını denedim VE HİÇ BİRİ OLMADI YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM NOT? Format kesin çözüm olurmu
  3. mert.cbnoglu

Arkadaşlar Yardımınızı bekliyorum

Anladım çok sağol ama asusun fan ayarı klavye ayarını yaptığımız setupları nasıl indirebilirim
  4. mert.cbnoglu

Arkadaşlar Yardımınızı bekliyorum

HERKESE MERHABALAR ASUS TUF FA506II BQ-150 Modelini Aldım ama Driverları Nereden Nereden Kuracağımı Bilmiyorum Kuranlar Varsa Yardım Edebilirmi ?
  5. mert.cbnoglu

ARKADAŞLAR SİSTEM NASIL SİZCE YARDIMLAINIZI BEKLİYORUM

Kanka şu an bütçem o kadar el vermiyor ama ileride SSD yi yükselticem GTA V yüklesen 100GB zaten şu an değil ama SSD yi yükselticem yorumun için sağol ;D
  6. mert.cbnoglu

ARKADAŞLAR SİSTEM NASIL SİZCE YARDIMLAINIZI BEKLİYORUM

SELAM ARKADAŞLAR BU SİSTEMİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM ;D
  7. mert.cbnoglu

ARKADAŞLAR SİSTEMİM F/P NASIL

Bir de bu sistem çıktı karşıma sizce hangisi 1590281337 Bende bir firmanın İçerik yöneticisiyim ama artık elimdeki laptop yetmiyor
  8. mert.cbnoglu

Yok ama ilerleyen zamanlarda alabilirim belki 1590280986 İlerleyen zamanlarda hdd videoları atmak için düşünüyorum
  9. mert.cbnoglu

5.000-5.500 ARASI
  10. mert.cbnoglu

MERHABA ARKADAŞLAR SİSTEMİM NASIL GENELLİKLE VİDEO KURGU YAPIYORUM OYUN OYNAMAYIDA SEVİYORUM(CSGO.PUBG.GTA V.ETS2 VS.) BU FİYATA SİSTEM ÖNERİNİZ VARMI?
  11. mert.cbnoglu

SELAMLAR YARDIMINIZI BEKLİYORUM

Bende bu sisteme baktım işlemci biraz düşük değilmi genellikle video kurgu işi yapıyorum ama oyun oynamayıda seviyorum 1590280027 pardon ben yanlış bakmışım işlemciye başka bir sisteme bakmışım yardımın için çok teşekkürler :D
  12. mert.cbnoglu

SELAMLAR YARDIMINIZI BEKLİYORUM

Arkadaşlar Merhaba 5.000TL bütçem var KASA TOPLAMAK istiyorum Yardımcı olabilecek varmı yorumlarınızı bekliyorum :)
Top Bottom