Arama sonuçları: *

1. Xavien

YENİ SİSTEM GELİYOR!!!

1600af’li sistemlerin devri sona erdi bence. O kadar video editine değmez. Kendi düşüncem. Artık minimum 3600 işlemci kullanmaya başladı sistemciler.
  2. Xavien

YENİ SİSTEM GELİYOR!!!

Dart2, 2 saat sonra, 2 gün sonra vs vs. teori çok 😂
  3. Xavien

Donanım Arşivi Yeni sistem Bugün gelecek mi ?

Bugün gelmesi olası. Dün gece Abdullah yeni sistemle alakalı posta bildirimleriniz inşallah açıktır demişti.
  4. Xavien

Donanım Arşivi Yeni Fiyat Performans Canavarı Sistem Geliyor !

@Abdullah Hacıgül fake mi attın kanka?
  5. Xavien

Belli olmaz. Önceki sistemde 3 gün sonrasında çıkmıştı. Cumartesi bilemedin Pazar süpriz yapabilir Abdullah.
  6. Xavien

Valla buradaki herkesin ayrı bir görüşü var. Umalımda fiyatı iyi oldu derken anakartı klozet kapağı, psu’ı ayaklı bomba yapmasın Abdullah kardeşim. Benimde aklımdan ve gönlümden geçen 3060Ti-6700XT ve 5600X kombosu açıkçası. Beklemekten başka çare yok. Umalım Dart1’deki gibi güzel parçalar...
  7. Xavien

Şu piyasada artık 2060’lı sistemler vs giriş segmenti oldu. Bir önceki sistem 2060’lı olduğuna göre, 6600XT saymazsak 3060-3070-6700XT beklemek gerek. İnşallah
  8. Xavien

Yeni F/P Toplama Bilgisayar İçin İstekleriniz?

RTX3070 demekten dilimiz küflendi. @Abdullah Hacıgül. Piyasada adam akıllı bir sistem yok. Birinin anakartı klozet kapağı gibi, diğerinin psu C4 patlayıcı. Yap şöyle 13-14k aralığında kral bir sistem. Bizde nasiplenelim.
  9. Xavien

Donanım Arşivi Yeni Sistem Bu Cumartesi Çıkıyor! (500 Stok)

RTX3070 bekleyen tayfa anlık… 🥲
  10. Xavien

Donanım Arşivi Yeni Sistem Bu Cumartesi Çıkıyor! (500 Stok)

Herkesin beklentisi 3060-3070’ten yanaydı.. Başka bahara artık.
  11. Xavien

Yeni sistem için ipucu

Arkadaşlar story’i yanlış yorumlamışsınız. Postta gönderdiği Gainward kartlarıyla bir alakası yok demek istemiş. Sistemde direk 3060 veya 3060ti olmayacak dememiş. Gerçi benim işime gelir. @Kavkare dediği gibi 3070-3070ti istiyorum 🥳
  12. Xavien

Agalar sistem değilmiş

Sende mi RTX3070 bekleyenlerdendin? Tanıdım seni 😂
  13. Xavien

Yeni sistem için ipucu

Kankam f/p demek düşük bütçeli sistem demek değildir. Fiyatına oranla alabileceğin maksimum performanslı ürünlere f/p denir. O yüzden hiç belli olmaz
  14. Xavien

DA Yeni Sistem İpucu !!!

3070-3070ti bekliyorum. Veya III olduğuna göre 3 sistem olabilir. 3060-3070-3080 olabilir ayrı ayrı. Bekleyip göreceğiz.
  15. Xavien

Agalar sistem değilmiş

@Abdullah Hacıgül peki bu gelecek sistem-sistemler içinde dediğim gibi RTX3070 görme ihtimalimiz var mı? ModArt sisteminin üstüne senden böyle fiyakalı bir sistem bekliyoruz. Yoksa bile can sağlığı diyelim.
  16. Xavien

Agalar sistem değilmiş

Kanka çok fenasın ha 😂 Bak şimdi de 3070 mi yoksa diye düşünmeye başladım. Şimdiye kadar Dart1 harici 10k altı sistem ne gördüm ne duydum.
  17. Xavien

Agalar sistem değilmiş

3060-3070-3080 diye bir şey olabilir mi acaba? Böyle bir ihtimalde var 😂😂
  18. Xavien

Agalar sistem değilmiş

Linkini atar mısın merak ettim. Anlaşıldı sistem 3070’li değil. Üzüldüm lordum 🥺
Top Bottom