Arama sonuçları: *

1. -Mehmet-

KYK Geri ödemesiz burs çıkar mı?

bak şimdi aklımı iyice çeldin :kekw: Bu krediyi herkese direk 30k mı veriyorlar yoksa sen mi seçiyorsun 5k veya 10k gibi.
  2. -Mehmet-

Yardımlarınız lazım!!! Hangi işlemci, Hangi ram?

yani sonradan kartı kesin güncellerim diyorsan geç i7 ne diyeyim sana kalmış :D
  3. -Mehmet-

🔥İndirim Kim Market Monster`lar da 1 Alana 1 Bedava !

bi monster konusu daha açmıştım ondada biri sazanlanmıştı , sen 2 oldun :kekw:
  4. -Mehmet-

🔥İndirim Hepsiburada 150 TL Hediye Çeki Kazanma Rehberi

kamera ile önceden çekip galeriden yükledim hepsini reddettiler :kekw:
  5. -Mehmet-

ekran kartı zayıf kalır öylede , i5 12400f alıp stok soğutucu ile kullansanız , ekran kartını da satıp 2. elde rx 6700 , rx 6700 xt veya alternatif bir nvidia ekran kartına geçmek daha doğru olur gibi. Nvidia brodcast yazılımları yayıncılar için oldukça avantajlı oluyor.
  6. -Mehmet-

Yeni Anakart Tavsiye

kasa modelini bilmiyorum hocam , attığım anakart ATX formatında , ona göre araştırıp bakarsın.
  7. -Mehmet-

Yeni Anakart Tavsiye

https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-tuf-gaming-b650-plus-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,66156688.html https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-patriot-viper-venom-rgb-32-gb-2x16-6000-mhz-ddr5-cl36-pvvr532g600c36k-fiyati,357559985.html
  8. -Mehmet-

Yeni Anakart Tavsiye

anakart ve ram için bütçe nedir ? Ekran kartınız yavaş yavaş çağ dışı kalmaya başlamış ama hala iş görür , onu sonradan değişirsin.
  9. -Mehmet-

A320 ile A520 Anakartlar Arasındaki Farklar Neler ?

ben a520 ile ryzen 7 5700x kullanıyorum. Benim işlemcinin üstünde bir işlemci takmanızı tavsiye etmem. 5600 ile güzel bir kombinasyon olur.
  10. -Mehmet-

A320 ile A520 Anakartlar Arasındaki Farklar Neler ?

daha güncel bir çipset , a320 de bios güncellemesi yapmadan r5 5600 işlemci kullanamıyorsun. Nadirde olsa bazı a320 lerde m2 slotu olmayabiliyor. Şaun ikinci el fiyatları a520 den pahalı zaten.
  11. -Mehmet-

oyunlar bir miktar işlemci ağırlıklı , acaba ryzen bir işlemci ve anakarta mı geçseniz. Kartta rx 6700 e yükseltilebilir. Birde ram 3200 mhz de mi çalışıyor bir kontrol edin 1600 ibaresinin anlamını anlamadım.
  12. -Mehmet-

ENERMAX SIVI SOĞUTMA İNDİRİM!!! ARCTIC LF 3 RAKİBİ

420 mm için mükemmel fiyat.
  13. -Mehmet-

modart ALIN SİZE EFSANE DONANIMLI SİSTEM! HEMDE RTX 4070/4070 Ti/4080S/4090'LI

42k 4070 sistem ve 4090 sistemlerini pek beğenmedim , daha iyi 4090 sistem bulunabilir. Diğer üçünün gideri var.
  14. -Mehmet-

yani pek hisse işine girmem gibi , çok takip gerektiriyor ve riski daha fazla. 30k veriyorlar sanırım, 20k altın 10k ile de dolar euro gibi düşünüyorum. Uzun vadecilikten tarafım , çok takip etmem dursun değerlensin. Ben bir konuşayım bakalım bizimkilerle , teşekkür ederim :D
  15. -Mehmet-

Bu kar ile sistem upgrade fikri aklımı çok çeliyor :D Çok sabırlıyımdır amacım belliyse mümkün değil o paraya dokunmam , altın fikri çok mantıklı geldi uzun vadede.
  16. -Mehmet-

yeni mi aldın hocam krediyi ?
  17. -Mehmet-

şöyle bir haber gördüm. https://www.trthaber.com/haber/gundem/cumhurbaskani-erdogan-ogrenim-kredisi-borclarina-faiz-ve-enflasyon-farki-uygulanmayacak-695503.html 1727444908 ne dersin hocam ? Girilir mi böyle bir topun altına :kekw:
  18. -Mehmet-

dolar euro altın olarakta yayabilirim. Bunu yapmamın önünde hukuki bir engel var mı ? Ve borç kaç aya bölünüyor ? Tek seferde mi tahsil ediliyor ? Fikir çok mantıklı geldi açıkçası , mezun olduktan sonra kar bırakırsa o para ile bilgisayarımı upgrade etmeyi planlıyorum. Çalışacağım alan gereği...
  19. -Mehmet-

yok önceden kredi çıktı almadım. Ama çok mantıklı bir fikir gördüm , kredi çıkarsa krediyi alıp altın alsam, üniversite bitene kadar tutup ana parayla borcu ödeyip karını alsam mantıklı mı ? Bu borcun ödemesi üniversite bitince mi başlıyor ve faiz oluyor mu ? Gıda ve yol ihtiyacımı görebiliyorum...
Top Bottom