Arama sonuçları: *

1. E

7800X3D için sıvı soğutma

Ben de 7800x3d işlemcimde Arctic 240mm kullanıyorum gayet serin çalışıyor . Hazır şu an ciddi indirimler varken değerlendirilebilir.
  2. E

🔥İndirim ARCTIC Liquid Freezer II - 360 A-RGB 3418TL

Corsair 4000d airflow kasa ve 7800x3d işlemci ile 240mm rgb olan modelini yaklaşık 6 aydır kullanıyorum çok memnunum . Fiyatı çok iyi tavsiye ederim
  3. E

🟣 YouTube'a yeni özellik geldi! Çok iddialı! 🔊

Ne zaman geldi bu özellik bilmiyorum ama başlığı görünce birkaç şarkıda denedim şahane çalışıyor
  4. E

❌İndirim Bitti! Samsung 980 Pro 1TB SSD 3.299TL+Peşine 12 taksit

Geçenlerde SSD'im bozulmuştu onun yerine aldım . Hem fiyatı iyi hem de 12 taksit daha ne olsun
  5. E

Yardım Reeder P13 Blue Max telefon alınır mı

Ben bu telefondan anneme aldım kadın sadece youtube'dan ilahi videoları izleyecek ve arama yapacak başka bir işi yok . Telefonun ikinci ayında durduk yere hoparlörü gitti ,ekranı leş gibi ve kasıp duruyor . Kesinlikle tavsiye etmem
  6. E

ghost of tsushima PC sürümü nasıl

Birkaç saat oynadım PC'de,gayet akıcı ve eğlenceli gidiyor oyun
  7. E

Xbox kolunu nasıl pcye bağlarım

Aynen öyle hocam
  8. E

Xbox kolunu nasıl pcye bağlarım

Dahili bluetooth varsa onunla yoksa harice bluetooth cihazıyla ,her ikisi de yoksa type c ile kablolu bağlanabilirsin .
  9. E

bluetooth kulakiçi kulaklık önerisi

Qcy T13 ANC kullanıyorum uzunca süredir . Bütçen nedir bilmiyorum ama tavsiye edebilirim .
  10. E

🔥İndirim Sapphire Radeon RX 7700 XT Pulse 14.598TL

6 aydır aktif şekilde kullanıyorum bu kartı . Ne bir ses ne de bir ısınma problemi yaşattı .Gayet serin ve güçlü bir kart
  11. E

Bilgisayar fiş takıldığı anda kendi kendine açılıyor

Anakart modeli nedir ? Muhtemelen kablolarda bir yanlışlık vardır
  12. E

M.2 Ssd'im Oyun Oynadığım Sıra Kayboluyor...

Benim de başıma 2 gün önce şöyle bir olay geldi Manor Lords oynuyordum ,oyun aniden dondu ve kapandı . Sonra tekrar oyunu açmak istediğimde oyun açılamadı ,bilgisayara baktığımda ssd görünmüyordu resetleyip BIOS kontrolü yaptım yine gelmedi , başka slota taktım yine bir gelişme olmadı . Hatta...
  13. E

🔥İndirim Cebel Lüks Kahvaltı Paketi 1.620TL

Bir adet sipariş verdim yorumları gayet iyi.
  14. E

ŞİFRENİZDE ADINIZI KULLANIYOR MUSUNUZ?

Şifre üreten uygulamalar var ben önemli üyeliklerimin hepsinde bunlarla ürettiğim rastgele şifreleri kullanıyorum . Genellikle şöyle bir şey = }9E<ov#\I52K
  15. E

VA Panel monitörler o kadar kötü mü?

Genellikle hikayeli oyunları oynuyorum 240hz VA panel bir monitörüm var ve yaklaşık 2 yıldır da kullanıyorum çok memnunum .
  16. E

Bu yaştan sonra tıp okunur mu?

24 yaş o kadar güzel bir yaş ki . Bunu yapmaya isteğin varsa hiç durma bence ,hiçbir şeye geç kalmış değilsin .
  17. E

Ryzen 7 7800x3D İndirime Girer Mi?

Hayır maalesef uymuyor . Bu işlemci AM5 ,almak istediğin anakart AM4
  18. E

Titanfall 2 alınır mı?

Çok eğlenceli bir oyun ama maalesef ki biraz kısa.
  19. E

Xbox game pass almak mantıklımı?

3 yıllık almıştım hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri oldu . Sadece birkaç oyunla parasını fazlasıyla çıkarttı . Sürekli oyun oynuyorsan kesinlikle almalısın.
  20. E

Diş taşı her türlü çıkıyor mu?

Dişlerin her yüzeyini doğru şekilde fırçala ,diş ipi ve ara yüz fırçası kullanmayı alışkanlık edin ,tuzlu suyla da çalkala . Bunlara rağmen zamanla yine olacaktır ama bunlar çok yavaşlatır . Belli aralıklarla hekime gidip temizletmek şart.
Top Bottom