Arama sonuçları: *

1. Z

Yardım 7800 XT için kaç watt PSU gerekli

Yeterli
  2. Z

4070 Gaming X Slim 22.500 TL Alınır mı?

Bilgisayarcı da 4070 Gaming X Slim 2Yıl garantili 22.500 TL Sizce 4k daha koyup Dual bir 4070 super mi yoksa bu mu?
  3. Z

Sizce akko 3098 neon alınır mı?

Hem renk hem de klavye tipi olarak yeterli görmüstüm bu modeli sadece gece tusları gormede problem olabilir rgb olmamasından
  4. Z

Sizce akko 3098 neon alınır mı?

Bütçe üstüne çıkarım derseniz wraith stokları yenilediğinde bakmanızı öneririm 4000 civarı olur ama akko zaten customlar arasında en beğendiklerimden bi de yurt dışı derdinden kurtulursunuz
  5. Z

Yardım Hangi işlemci Soğutucu Daha İyi?

Yeterli olur başka konularda bu işlemci için orta düzey hava soğutucu yeterli olur denmis themalthake kalitelidir bi de ekran kartı ne kullanıcaksın?
  6. Z

RDR 2 178 TL Alınır mı? ?

Ben epic indirımlerinde 250 ye almıştım şu an bu fiyata oyun bulmak zorken rdr için gözü kapalı verilir
  7. Z

Ryzen 5 7500f ve Rtx 4070 sistem darboğaz yapıyor mu?

oc yapayım mı işlemciye çünkü bazenleri bi 5 dk %87 de falan takılıyor ekran kartı kullanı mı
  8. Z

Yardım Hangi işlemci Soğutucu Daha İyi?

thermaltake
  9. Z

başka kanallardan videolara baktım farklı işlemcilerde %98 %99 da çalışıyor mafia
  10. Z

Aldığım yer 4070 Gaming X slim olduğundan 4070 Supere yakın performans verir dedi Mafia Definetive de %92 ve % 96 arası ekran kartı kullanımı var bazen de %85 de takılıyor acaba işlemciye oc mu yapmalıyın ama suanki halinde bile stock fan olduğundan 80 derece altına inmiyor yardım edin.
  11. Z

RTX 4070 Super'li bir sistem toplama

47k bütçem var. Hazır sistem ya da parça önersisinde bulunabilirseniz sevinirim.
  12. Z

40-45k ile sistem önerisi

Zaten bir iki sistem buldum sistem 1 ve sistem 2 bunlardan birini alcak olsam neleri degiştirmem gerekir. Almaya değerler mi?
Top Bottom