Arama sonuçları: *

1. X

Rocket League açılıyor diyip açılmıyor

Rocket league'ye steamdan sahibim yıllardır, ancak oyuna giremiyorum yakınlarda pc format atmıştım pcde sıkıntı yok ama oyun açılmamaya başladı dosya doğruladım,oyunu bir kaç kez silip tekrar yükledim,-dx9 NoStartUp gibi kodları da denedim ama olmuyor sebebini bilen varmıdır?
  2. X

İşlemci-Anakart Driverı Varmıdır? Yüklesek Ne olur?

Peki ne yapabilirim nasıl yükleyebilirim yada yüklemesem performans düşüklüğü yaşarmıyım?
  3. X

İşlemci-Anakart Driverı Varmıdır? Yüklesek Ne olur?

Merhaba.Bilgisayarımı formatladım ve driverları kurmak istiyorum. Ekran kartının driverını kurdum ancak ekran kartının driverına bakarken işlemcininde driverı olduğunu gördüm.İşlemcinin driverı ne işe yarar yardım edebilirmisiniz? Ve Anakartın driverı da varmıdır varsa nereden kuracağım...
  4. X

Windows 10 formatlama

Oyunlarda son günlerde gpu kullanımım azaldığı için format atmam gerekiyor ve usbsiz yapmak istiyorum. Windows 10u formatlarken neye basmam gerekiyor? Driverlar ve ana windows duşunda herşeyin silinmesini istiyorum.Bana bir yol haritası verebilirmisiniz? Yani formatlarken her şeyi kaldırmı demem...
  5. X

Windows 10 formatlama

Onu Biliyorum. Ancak ilk başta yazdığım gibi amacıma ulaşmam için ne yapmam gerekiyor. Yani Herşeyi kaldır mı demem gerekiyor yoksa dosyalarımı kaldır mı demem gerekiyor?
  6. X

Windows 10 formatlama

Hayır.Masaüstü Bilgisayarım var
  7. X

Windows 10 formatlama

Oyunlarda son günlerde gpu kullanımım azaldığı için format atmam gerekiyor ve usbsiz yapmak istiyorum. Windows 10u formatlarken neye basmam gerekiyor? Driverlar ve ana windows duşunda herşeyin silinmesini istiyorum.Bana bir yol haritası verebilirmisiniz
  8. X

gpu ve cpu kullanımında düşüş var

Selamlar. Sistemimi 1 buçuk aydır kullanmaktayım herhangi bir sıkıntım yoktu ama 4-5 gün öncesine kadar oyunlarda grafik derecesi(ultra/low/medium gibi) ne olursa olsun %99-%95 arası kullanırdı.Ancak son günlerde oyunlarda v-Sync kapalı olmasına rağmen oyunlar düşük gpu kullanıyor(Hepsi değil.)...
  9. X

gpu ve cpu kullanımı sorunu

Bilgisayarda bir sıkıntı yok herhangi bir donma vs. hiç bir şey yok, ama gpu ve cpu kullanımının böyle düşüşünü görünce kafam karıştı. Oyunların grafiğini arttırıp azaltmama göre kullanım artıp azalıyor. Bazen hiç kıpırdamıyor kullanım.İnşallah sorun oyunlardadır.
  10. X

gpu ve cpu kullanımı sorunu

Selamlar. Sistemimi 1 buçuk aydır kullanmaktayım herhangi bir sıkıntım yoktu ama 4-5 gün öncesine kadar oyunlarda grafik derecesi(ultra/low/medium gibi) ne olursa olsun %99-%95 arası kullanırdı.Ancak son günlerde oyunlarda v-Sync kapalı olmasına rağmen oyunlar düşük gpu kullanıyor(Hepsi değil.)...
  11. X

4-5 gün içerisindeki cpu gpu kullanımı

Top Bottom