Arama sonuçları: *

1. A

1050 ti hala alınır mı

Merhaba arkadaşlar, 2000 TL bütçem var 1050 ti gaming 4 g buldum 1900 TL ye fiyat uygun mudur sizce birde garanti etiketi hala üzerinde fakat 5 yıldır kullanılıyormuş hala alınabilecek bir Kart mıdır ? Teşekkür ederim 🙏
  2. A

MSI 1050 ti gaming x yazısı mavi

Merhabalar,2. El 1050 ti gaming x 4g buldum 1900 TL ye ama kutu üzerindeki 1050 ti yazısı mavi bunun herhangi bir sakıncası veya nedeni varmıdır. Teşekkür ederim.
  3. A

Öneri Windows 7 destekli Matx AM4 anakart önerisi

https://ty.gl/7p63jiyoei buyrun 1652642809 1652642873 Foruma yeni geldim kullanmayı pek bilmiyorum ☺️ direk fotoğraf attım 1652642911 A320 de güzel anakart fiyatına göre
  4. A

Öneri Windows 7 destekli Matx AM4 anakart önerisi

B450 en uygunu olacaktır.
  5. A

Her seferinde speed fan a giremem gerekiyor

Arkadaşlar merhaba sistemimin fan hızını biostan ayarlamak için çok uğraştım ama ayarlayamadim her şeyi denedim en sonunda speed fan uygulamasıyla fan hızını ayarladım hız istediğim gibi fakat bilgisayarı her kapatıp açtığımda uygulamaya girmem gerekiyor bu ayarları bilgisayarın açıldığı andan...
  6. A

İşlemci pinlerine termal macun bulaşması

Arkadaşlar ben FX 6100 işlemcimi aldığımda pinlerin etrafında termal macun vardı zarar veririm diye değiştirmedim. 2 hafta sorun olmadı dün her şey yolundaydı bilgisayarımı kapattım ve bir daha açamadım sinyal yok hatası alıyorum bunun nedeni işlemcinin ramlere giden kanallarında temassizlik...
  7. A

Corshair Spec Delta RGB Ön Panel Hava Akışı Sıkıntısı

Haklısınız overclock yapmayı düşündüğüm için denedim suanlık kapalı kullanacağım CPU soğutucusu aldıktan sonra tekrar bakarım değerlere
  8. A

Dediğim gibi işlemci tarafında 10 derece hiç azımsanacak gibi değil ekran kartında da 5 derece
  9. A

Toplanma illaki olur 2 sinden birini seçmek gerekiyor
  10. A

Corshair spec delta RGB Kasasında ön panel yüzünden hava akışı sağlanamıyor ve fanlar yeteri kadar soğutmuyor üstte ve altta bulunan mesh ızgara yetmiyor işlemci tarafında 10 derece civarında fark oluşurken ekran kartı tarafında ise 5 derece civarında bir fark oluştu... Size naçizane tavsiyem...
Top Bottom