Arama sonuçları: *

1. Scorpiw

15-18 k arası tablet önerisi

15-18 k Arası kaliteli işlemcisi güçlüsü kasmayan donmayan uzun yıllar idare etcek gerek oyun gerek sosyal medyada problem çıkartmayacak tablet önerisi varmı
  2. Scorpiw

Üniversite ye kyk yurduna girerken belge gereklimi

Merhabalar arkadaşlar ben üniversite ye gidicem bu önümüzdeki aylarda ama üni ye girerken istenilen bir belge vs varmı yurta kaydımı yaptırdım ve yurda girerken herhangi bir belge şartımı bilen birisi yardımcı olurmu
  3. Scorpiw

Youtube shorts izlenmiyor

Youtube attığım shorts lar izlenme almıyor keşfetme düşmüyor # kulanıyorum kalitesi iyi edit videoları atıyom yok abi izlenme yok napcan ben
  4. Scorpiw

Agalar muhasebe ve vergi uygulamaları tuttu dersleri zormu

Ağalar muhasebe ve vergi uygulamaları tuttu 2 yıllık ÖSYM de ama matematik im zayıf ve herkes çok matematik var fln diyor gözümü korkuttu açıkçası ne yapcam bilemedim valla bi içimi rahatlatın be 😁
  5. Scorpiw

1500 tl bandında oyuncu kulaklığı önerisi

Hiç farketmez
  6. Scorpiw

1500 tl bandında oyuncu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar genellikle fps ve hikayeli oyunlar oynuyorum yeni bir kulaklık arayışı içindeyim fp ve kaliteli bir kulaklık varmıdır 1000-1500 tl arasında
  7. Scorpiw

Üniversite tercihlerine yardım edecek arkadaş varmı

valla usta sıralama tyt 1milyon yüz sözel 560 k işte önü açık bölümler olarak ne vardır
  8. Scorpiw

eşit agırlık
  9. Scorpiw

10. Scorpiw

❌İndirim Bitti! Glorius model o wireless %50 indirim ❤️‍🔥

2 gün oldu geleli on numara iyi ki indirimden yararlandık 1721913909 Dostum ürün aldığın ürünün aynısı senin eski model dedigin minus yani küçük boyutlu olanı tasarım farkı var tüm özellikleri aynı satıcı yorumlarıdan bakabilirdin gelen mouse resimlerine
  11. Scorpiw

Beyler ürün kargoya verildi daha yeni sakin olun başardık dhdhhdhddh
  12. Scorpiw

Aldığınız ürün gelecek sadece farklı bir satıcı tarafından fiayt fln değişikligi yok
  13. Scorpiw

Ne demek usta güle güle kullanın bende çektim bi tane dedim sadece ben faydalanmaya yım paylaşayım arkadaşlarda yararlansın
  14. Scorpiw

Alınır usta kaçmaz bu fırsat bence
  15. Scorpiw

Hayırlısı olsun bende aldım
  16. Scorpiw

Valaha dostum ben aldım 2000 tllik ürün yarı fiyatına kaçırılmayacak fırsat pek sorunu olacağını düşünmüyorum öyle bilinmedik bi marka deil çünkü sorun varsa iade edersin
  17. Scorpiw

https://app.hb.biz/pz4Wy9M8OZhb
  18. Scorpiw

Kafa üstü gaming kulaklık tavsiyesi bütçe 1000 tl civarı

Güzel kaliteli bileşenlerden oluşan mikrofon kalitesi iyi kulaklık önerisi olan varmı bütçe 1000 tl civarı
  19. Scorpiw

1000-1400 tl aralığı mouse önerisi

Eyw kral biraz bütçe dışı ama fena deil gibi 1721391549 Link varmı
Top Bottom