Arama sonuçları: *

1. E

B450m s2h sıvı soğutma takma ve fan girişleri

Pompayı ortadakine Fanları kenardakine bagladim Pompa ve fan hızlarını ayrı ayrı nasıl kontrol edebiliriz ?
  2. E

El capitan wraith prism

Ellerinde fan yokmuş 20gün sonra gelecekmiş İsterseniz 200tl hediye ceki tanımlıyorlar Ben kabul edip sıvı soğutma aldım Cooler master 240mm 435tl ye geldi isteyen bekleyebilir hediye fan da güzel
  3. E

El Capitan RAM'leri değiştirilmiş..

Asus un üretim kalitesi bellidir Kötü olacağını sanmıyorum
  4. E

Wraith Prism RGB Fanların nereye gittiği belli oldu

18 gündür bekliyorum . sali günü kargo geldi sevindik. Açtık demonte çıktı . Neyse dedik . Bir baktık hediye fan yok . Mouse gelmiş İade etsek para gelmeyecek Vatan Bilgisayar 28inden beri para iadesi yapmıyor e-Ticaret bitmiş ülkede İncehesap Hediye fanları faturaya yazmadığı icin...
  5. E

ÇOK GARİP

4-5 kişi var hediyesi gelmeyen . 1 saatlerini almaz arayıp çözüme kavuşturmaları Biz arıyoruz muhattap yok edit: müşteri hizmetleri müdürüne mail attım bakalım dönüş yapacak mi
  6. E

ÇOK GARİP

Kafayı yedirtecek bu İncehesap Carsamba günü Cuma’ya kadar bekle dediler hala dönüş yok Fan yoksa hediye ceki verin başka birsey alalım 2dk arayıp cevap vermiyorlar Göndermiyoruz fan man bile demiyorlar
  7. E

El captain'ın montaj ve kargolama

Kargoya verilmiş olabilir Kargoya telefon numarası vermediklerinde SMS gelmiyor Yurtiçi kargoyu arayıp isim ile sorgulama yaptırın . Veya şubeniz yakınsa gidip sorunuz
  8. E

ÇOK GARİP

tabii ki de fanı yollamadilar diye Çalışanlarını gözden geçirsinler Sadece birtek ben degilim bu sorunu yaşayan
  9. E

ÇOK GARİP

Böyle birsey mümkün degil diye iddialaştı incehesap mh benimle bugün Bakalım bu haftada sabrediyorum Cuma günü arayın dedi mh 2 gün oncede en kısa sürede fanınız yollanacak dediler Aldığım paraya isteyen varsa birisine veririm buradan Yada iade ederim
  10. E

arkadaşlar el captain sabah geldi sizce ekstra yapmam gereken bişey varmı ?

Hayırlı olsun Videon çok güzel olmuş Hediye fan da gelmiş şanslısın :) Bize fan yollamadılar Bekliyoruz bakalım insallah yollar İncehesap
  11. E

El Capitan çalışmıyor.

Yarın sabah arıza bölümüne bağlanıp durumu ilet Belki sadece psu yolla derler . Yollarsın aynı gün . Banada fanı yollamadılar 18:13 te mesaj atmışlar Yetkili departmana ilettik En koşa sürede tarafınıza teslim edilecektir diye 1588794044 Anakartta lamba varsa lamba yanar fişe takınca . Başka...
  12. E

Ne diyeceğimi bilmiyorum (El Capitan)

Telefonları açmıyor İncehesap İlk sıradasınız diyip duruyor
  13. E

850 $ EL capitan sistem eksik gelen işlemci soğutucusu

İncehesabi aradım az önce hediye fan gelmediği için Teknik departmana söyleyecekmiş . Gün içinde dönüş yapılır dedi
  14. E

EL Capitan kargo hk.

Benim jargon bugün geldi Kargo etiketinde tel numaram yoktu O yüzden SMS gelmedi ve yurtiçi kargoda gözükmüyordu Hazırlandıysa kargoya verilir
  15. E

Aradım ilk önce mail at dediler 1588696300 Termal macunsuz mu geliyor yoksa üzerinde varmi kendi macunu ?
  16. E

Mail attık incehesaba Cevap bekliyorum
  17. E

20 nisan saat 2 de sipariş verdim İncehesaba mesaj attığımda hediye fan ve mouse gönderilecek demişlerdi
  18. E

Kargom geldi az önce Demonte ve stok fan olarak geldi
Top Bottom