Arama sonuçları: *

1. benimadımtuna

Şiir yazıyorum yorumlayabilir misiniz?

Bir ilişkinin arkadaşlığa dönmesini anlatıyor hocam
  2. benimadımtuna

Şiir yazıyorum yorumlayabilir misiniz?

Daha ismini belirlemedim ama nasıl olduğunu yorumlarsanız sevinirim. şiirde sevdiğiniz birinin size arkadaşça yanaşmasından bahsediyorum. ilk kıtada Ask umutlarının batmasından ikide bu arkadaşlığın rahatsızlığından üçte bir bitişin başlangıcı olan dalgaların çekilmesinden dörtte aklında kimleri...
  3. benimadımtuna

Pc bazen bir anda kapanıyor

Ryzen 5 3600 / Pny Rtx 3060 12 GB / Asus B450M_KII / Gskill Ripjaws (2x8) 3200 MHz Ram / KIOXIA EXCERIA 500GB NVMe M.2 SSD (1700MB Okuma / 1600MB Yazma) / GameBooster GB-G3309B 550W 80+ Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa Yük altında iken değil normal youtubede falan gezinirken ben psu yetmediğini...
  4. benimadımtuna

Pc bazen bir anda kapanıyor

merhabalar bazen pc kendini bir anda kapatıyor ve açılmıyor anca psu kapatıp açtığımda açılıyor sorun sizce ne olabilir?
  5. benimadımtuna

650 -700 watt Psu önerir misiniz

Merhabalar benim sistemime göre bir psu önerir misiniz şuan ki psu 550watt Fakat bazen pc kendini kapatıyor tamirci psu yetmiyor olabilir dedi
  6. benimadımtuna

Kablo söküp takmasi sonrası ekrana görüntü gelmemesi

Merhabalar Pc kendini bir anda kapatti sonra psu kapattim actim ve calisti forumda biri kablolari cikarip biraz bekle bi daha olmaz dedi onu denedim sonra ekrana goruntu gelmedi ilk basta biosa atti save yaptim sonra acilirken ekran kendini kapatti pc calisiyor ama ekran kendini kapatiyor sizce...
  7. benimadımtuna

Pc kendini kapattı açmadı

Merhabalar Daha demin normal bir sekilde youtube dolasirken pc bir anda. kendini kapatti Baslatma düğmesine bastim acilmadi psu kapattim actim ozaman acildi açıldığında Kendini güncelleyip Temizleniyor yazdi ve acildi acaba endişelemem gerek bir sorun var mi
  8. benimadımtuna

Rtx 3060 Mhz düşüyor

Normalde açtığımda mhz maxda oluyorduı otomatik olarak ve hayır ısınmıyor
  9. benimadımtuna

Rtx 3060 Mhz düşüyor

Teşekkürler
  10. benimadımtuna

Rtx 3060 Mhz düşüyor

Pny dün yanlışlıkla fişten çektim böyle oldu
  11. benimadımtuna

Rtx 3060 Mhz düşüyor

3060 ekran kartında mhz degerlim normalde hep max olurdu dünden beri en düşükte ne yapmalıyım
  12. benimadımtuna

Gpu mhz artmıyor lütfen yardım edin

Merhabalar ekran kartım Rtx 3060 bilgisayarı her açtığımda Msi afterburnerdan bi bakarım Herzaman otomatik olarak mem ve gpu Mhz max olurdu bugün akşam yanlışlıkla güç kablosunun fişini çektim ve pc tekrar açtığımda değerler hiç artmadı bu bir sorun mu acaba nasıl tekrar arttırabilirim
  13. benimadımtuna

Normar ekran kartı ve işlemci sıcaklıkları kaç olmalı

Ekran kartı hiç bir şey çalışmıyorken 37-38 derece İşlemci 40 derece Valorant fln girdiğimde ekran kartı 40 işlemci 50 oluyo veya fortnite fln normal mi sıcaklıklar
  14. benimadımtuna

Nvidia Nis aktif olmuyor Ekran kartım Rtx 3060

Ekran kartım güncel tek ekran kullanıyorum ama aktif olmuyor tekrar kapanıyor Rtx 3060 ekran kartım var
  15. benimadımtuna

NVIDIA NIS Aktif Olmuyor ! Çözümü:

pcde tek ekran var ama olmuyor yine ekran kartım 3060
  16. benimadımtuna

Nis açıyorum kendini kapatıyor

Nvidia nis'i denetim masasından açıyorum ama kapanıyor hemen ekran kartı sürümüde güncel nası açabilirim
  17. benimadımtuna

RTX 3050 neden Çok ucuzladı ?

knk bende pny 3060 var pny zaten Quadro ekran kartlarında bilinen bi marka bende pek isinma olmuyor Fortnite epic ayarlarda MAx 63 derece oluyo şuana kadar hiç 70 görmedim güvenebilirsin bu markaya 1656019144 quadro baya biliniyor bu marka türkiyeye yeni geldi
  18. benimadımtuna

Steam'de Need for Speed™ Heat 499.00 TL Den 99.00 TL düştü

Arkadaşlar steam yaz indirimlerinde Need for Speed™ Heat %80 varan bi indirim oldu almanızı öneririm https://store.steampowered.com/app/1222680/Need_for_Speed_Heat/
  19. benimadımtuna

Epic Ayarlarda Fortnite Oynarken Ekran kartı 65-70 Derece Normal mi

Pny rtx 3060 Ekran kartım var fortnite(epic ayarlar) veya Cyberpunk 8Yüksek Ayarlar) 65-70 derece oluyor normal Oyun oynamazken 30-35 derece 1654806918 Normal mi değerler
  20. benimadımtuna

Kasamın hangi harddiski desteklediğini nasıl öğrenicem

Merhabalar kasamıkn hangi harddiskleri desteklediğini nerden biliceğim Özelllikler: R5 pro 4650g Pny rtx 3060 12 gb ASUS PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) DDR4 SOKET AM4 D-Sub DVI-D HDMI M.2 mATX Anakart Gskill 8 Gb (2x8) 3200 Mhz KIOXIA EXCERIA 500GB NVMe M.2 SSD (1700MB Okuma / 1600MB Yazma)...
Top Bottom