Arama sonuçları: *

1. T

Monster Abra A5 V19.3.1 Laptop Soğutucu Önerisi

Monster Abra A5 V19.3.1 Laptopa sahibim şu iki soğutucudan birini almayı düşünüyorum Ayrıca sizin önerileriniz varsa 200-300 arası tavsiyelerinizi bekliyorum sıfır 2.el fark etmez
  2. T

Samsung Np350v5c Windows 10'a Yükseltmeye Değer Mi?

Merhaba, bilgisayarımda Windows 8 bulunmakta ma bazı programlar Windows 8'de çalışmıyor örneğin node.js Windows 8.1 istiyor bende bilgisayarıma Windows 10 kurmaya karar verdim bilgisayarımda SSD bulunmuyor harddisk var ve şu an Windows 8'de bilgisayar 10sn de açılıyor Microsoft'un kurma...
  3. T

Samsung Np350v5c model bilgisayarım bulunmakta ubuntuyu nasıl yüklerim

Öncelikle merhaba samsung np350v5c model bilgisayarıma ubuntu kurmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz youtubeda araştırdığımda samsung laptoplarda boot sorunu var diyordu Ubuntu'yu nasıl kurabilirim? Yardım ederseniz sevinirim:)
  4. T

Arkadaşlar Linux Deepin 15.6 kurmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

O zaman benimkinde hayli hayli çalışır bide visual studio code ile visual studio 2019 ı sıkıntısız kullanabilirim demi?
  5. T

Arkadaşlar Linux Deepin 15.6 kurmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Arkadaşlar merhaba samsungun np350v5c laptopunu kullanıyorum bşlgisayarı temizletip termal macununu yeniletip bide ssd takıp linux deepin 15.6 kurmayı düşünüyorum sizce değer mi nasıl bir işletim sistemi memnun musunuz bilgisayarımın donanımı şu şekilde: İntel Core i5 3230M Amd Radeon Hd 7670M...
  6. T

2gb ramlik bilgisayara windows 8.1 kurulur mu?

Sıkıntı çıkarmaz demi sadece google chrome da youtubeda video izlenir eba dan ders çalışırım yani günlük kullanım için
  7. T

2gb ramlik bilgisayara windows 8.1 kurulur mu?

Öncelikle herkese merhabalar, Bilgisayarımda şuan windows 7yüklü ben bu bilgisayarı windows 8.1e geçirmek istiyorum sizce kaldırır mı ve ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkarır mı? 2005 yılından kalma donanımları şu şekilde: İntel Pentium D Ati radeon x600lerde bişeydi 2 gb ram Yeterli disk alanı
  8. T

Visual Studio 2019 İçin Sistem Gereksinimleri

O zaman ben kuruyorum 1599487556 Teşekkürler
  9. T

Wİndows 8 benimk,i
  10. T

Windows Update Güncellemelerini yapmak lazım mı
  11. T

350-450 Klavye Önerisi

https://www.hepsiburada.com/gamepower-saber-rgb-red-switch-tr-mekanik-klavye-pm-HB00000QBIQP?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri&gclid=CjwKCAjwtNf6BRAwEiwAkt6UQkdNAom2fM4FmMdXCsvkb1LgPSg6JFhQTnfmltj1YXQ-ep8qknfl4hoCPJwQAvD_BwE Bunu alabilirsin Donanım Arşivinin incelemesi vardı bu arada...
  12. T

Herkese selamlar Şu sistemde visual studio 2019 u kullanmak istiyorum sizce kaldırır mı ve windows update güncellemelerini yapmak gerekir mi? İntel Core İ5 3230M Amd Radeon Hd 7670M 6Gb Ram 200 gb boş alan Windows 8
  13. T

Beğendiniz en iyi YouTube kanalları nedir?

Donanım Arşivi Pc Hocası Webtekno Frekans Tv
  14. T

m2 ssd mi normal mi

M2 ssd normal ssd ye göre daha hızlıdır.
  15. T

Yardım Bu kart bu fiyata alınır mı

Alınır
Top Bottom