Arama sonuçları: *

1. A

YOUTUBE 'DA SHORTLARIN İZLENME SAATİ PARA KAZANMA İÇİN 4000 SAATİ ETKİLİYOR MU

Bildiğiniz üzere youtube da para kazanma için şartlardan biridi 4000 saat izlenme şartıdır, short videolarının saati acaba kanalın izlenme saatine ekleniyor mu?
  2. A

YABANCI KANALMI TÜRKÇE KANALMI

yapay zeka üzerinden yapıyorum hocam 1723721899 evet ama yabancı içerikler bulması daha zor oluyor sanki
  3. A

YABANCI KANALMI TÜRKÇE KANALMI

arkadaslar bi kanal acıcagın , editlerin vs olduğu , türkiyede mi daaha cok turar yoksa yabancı dilde mi
  4. A

YENİ BİR KANALA ATTIGIM SHORTLARIN NEREDEYSE İZLENMEMESİ

etiket olarak ne koymamı onerırsınız 1723456182 ama hocam 0 da cok sacma degılmı ben 3 kere gırıp cıkıyorum zaten
  5. A

yani hocam benım sorum patlar yada patlamaz değilde , hanı bır sorun oldugu ıcın mı ızlenmıyor 5-10 ızlense anlayacagım yoksa sıkıntı oldugu ıcın mı ızlenmıyor onu soruyorum
  6. A

yeni bi kanala ilk attıgım shortların hiç ızlenmemesi normal mi istikrarlı şekilde devam edeyimm mi , kanalımı arkadasım 3-4 hesabından bende 1 hesabımdan takıp etmıstım acaba shadow ban vs mı yedı?
  7. A

recovery your pc/device needs to be repaired hatası alıyorum nasıl çözerim

Merhabalar bi arkadasım bu hatayı alıyor ve dosyalarını kurtarmak istemiyor, tamamen restart atmayı kabul etti lakin + olarak usb ve bi bilgisayarı yok sadece bilgisayarı üzerinden bu sıfırlamayı nasıl yapabiliriz , ders çalısması lazımmış çalışamıyormuş :((((
Top Bottom