Arama sonuçları: *

1. R

20K Altı Laptop Önerisi

Öneri yapan arkadaşlarlara çok teşekkür ederim. Sanırım Rtx3050 olanı alacağım.Bütçe nedeniyle
  2. R

20K Altı Laptop Önerisi

Bu elimde kalsın alabilirim. iş için kullanabileceğim var mıdır? Oyun bilgisayarı pek tercihim değil pil süresi de önemli benim için
  3. R

20K Altı Laptop Önerisi

Selam arkadaşlar. Bir laptop almak istiyorum mümkünse ekran kartı bulunan(harici) bir laptop.önerilerinizi bekliyorum.
  4. R

LG G4 MSM8994(8992) Ye Windows Kurmak İstiyorum

@h815tr diye çıkıyorum hocam
  5. R

hocam telegramdan size yazmıştım ordan bana dönüş yapabilirmisiniz?
  6. R

uefi yok mu? cihaz uefi bootloadere sahip diye biliyorum. efidroid kurdum cihaza uefi shell menüsü geldi ayrı olarak da 3 uefi boot seçeneği geldi peki windowsu nasıl boot ederim? 1675878754 cihazda edk2 var mı @EFI Shell ?
  7. R

Note 10S'e MIUI13 güncellemesini yapmalı mıyım?

Xiaomi de her sürüm bi önceki sürümden kötü diye bir usersözü var :D
  8. R

Çözüldü✓ SSD'yi Kasaya Oturtamıyorum

SSD yatay konuluyor diye biliyorum?
  9. R

10K'ya YD İphone 12 alınır mı?

4+4 8 ay kullanılabilir. 4 ay başka bir telefonla idare ederseniz mantıklı neden olmasın :D
  10. R

Telefonlara ötv indirimi gelir mi?

Geleceğini zannetmiyorum. Yurtdışı imei kaydı yapılabilen bir telefon almanız daha mantıklı olacaktır.
  11. R

Selamın Aleyküm arkadaşlar.LG G4 telefon sahibiyim değiştirmek üzereyim fakat evimde yedek olarak kalacak.Bu telefon SoC Qualcomm olduğundan dolayı UEFI bootloadere sahip olduğunu gördüm. Biraz araştırma yaparak windows kurulabileceğini gördüm lakin hiçbir fikrim yok. Forumda daha güçsüz bir...
  12. R

G41-Combo Sata ayarları

yok hdd den daha iyi alıyor sadece hız vaat ettiğinden düşük ondan
  13. R

hazır sistemim geldi, bu vidalar ve parçalar ne için :(

fotoğrafı attıktan sonra size ne ka ince olur pcb kırar sonra onla uğraşır hocam yapmayın böyle :D
  14. R

5 numara kullanacaksınız öbürü ince gelir o anakartla kasaya bişey sabitlemek için
  15. R

ekran kartının üstten görünüm fotoğrafını atarmısın
  16. R

G41-Combo Sata ayarları

bence değil ama :D neyse bir de bios ayarlarını kontrol edeceğim teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
  17. R

G41-Combo Sata ayarları

Anladım. baktım bende sata 3 desteği var zannediyordum sata2 3gb/sn varmış.
  18. R

G41-Combo Sata ayarları

tamamdır deneyeceğim fakat elimde sata 3 kablo yok farkeden bir şey olmaz demişlerdi 1666286834 sata 3 desteği var
  19. R

İlk fotoğraf ekran kartının güç beslemesidir ekran kartının üstünde ne kadar varsa o kadar o kablodan takman gerekir. 2. olarak arkadaşların dediği gibi 10 numara ssd hdd takman için harici sata kablosudur eğer daha fazla bişey takmayacaksan at anakart kutusunun içine. Ekran kartını sabitlemek...
  20. R

G41-Combo Sata ayarları

Merhaba arkadaşlar.g41 combo anakartıma hikvision e100 128gb ssd aldım çok güzel . fakat ssd vaat ettiği hız 550-500mb ben 220-200 alıyorum. bunun nedeni ne olabilir? sata ayarlarında neyi kontrol etmeliyim ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?
Top Bottom