Arama sonuçları: *

1. Y

DARK SOULS 3 xbox sitesinde gözüküyor uygulamada gözükmüyor

xbox'dan DARK SOULS 3 almak istiyorum fakat sitesinde gözüküyor uygulamada gözükmüyor siteden alsam gelir mi uygulamaya?
  2. Y

Sıvı soğutma 360 mı 240 mı

Merhaba,Sıvı Soğutma Almayı Planlıyorum Kasam:GamePower Eclipse 4*120mm A-RGB Fan ATX Gaming Kasa Almayı Planladığım:Arctic Liquid Freezer III - 360 arkadaşlarım 360'a gereksiz para verme git 280 al diyorlar arada 1-2 derece fark ediyor diyolar sizce Arkadaşlarımın dediği:Arctic Liquid Freezer...
  3. Y

Trojan.Malware.300983.susgen nedir

hocam şimdi benim kendi antivürsüm olan trendmicro ile tam tarama üstüne windowsun mrtsi ile tam tarama yaptım bir virüs algılamadı birde cpu gpu ram kullanımları felanda normal bazıları yemişsin bazıları yememişsin diyor napmalıyım
  4. Y

Trojan.Malware.300983.susgen nedir

Rainmeter indirdim ve saat eklemek için rainmeter skini indirdim ve virüstotal ile taradığımda Trojan.Malware.300983.susgen diyor false-positivemi yoksa cidden virüs mü
  5. Y

Sıvı soğutma kasaya sığar mı

kasam GamePower Eclipse 4*120mm A-RGB Fan ATX Gaming Kasa,almak istediğim sıvı soğutma ise Arctic Liquid Freezer III - 360 kasama sığar mı acaba soketim uyumlu ama kasaya sığar mı bilmiyorum
Top Bottom