Arama sonuçları: *

1. samet fidan

Öneri bluetooth kulaklık öneri 700 tl

arkadaşlar gün içinde genelde kız arkadaşım ile çok konuşuyorum o yüzden konuşma ses alma ve ses gitme kısımları önemli var mı bi tavsiyesi olan ? benim buldugum bi tane var...
  2. samet fidan

Türk Telekom sınırsız internet bitiyor neye gecmeliyim?

Arkadaşlar türk Telekom sınırsız sosyal medya ve 20 GB internete 220 TL ödüyorum maalesef bu ay son buluyor başka bir operatöre gecebilirim tavsiyeniz nedir daha önce de bu kampanyayı zorla bulmuştum var mı öyle çok iyi tarifeler ona geçeyim
  3. samet fidan

Yardım dosya biçimi desteklenmiyor veya hasarlı xiaomı ?

arkadaşlar selam xiaomi telefonlarda kendi özel albüm kısmında videolarım vardı fakat şu an girdiğimde (dosya biçimi desteklenmiyor veya hasarlı) yazısını görüyorum ve ayrıntılara girdiğimde dosya tipi .jpg flan olmuş saçma bir şekilde ve işin kötü yanı ne dosya tipini seçebiliyorum ne de...
  4. samet fidan

Öneri Temudan klavye buldum uygun ve güzel geldi ne diyorsunuz ?

Max 1 k o da çok beğenirsem ne olduğu belli değil aynen de yorumları ve alanların attığı videolar baya hoşuma gitti açıkçası
  5. samet fidan

Öneri Temudan klavye buldum uygun ve güzel geldi ne diyorsunuz ?

https://share.temu.com/V7o7dRSn2GA Ürün bu arkadaşlar fotoğraflı yorumlarına Flan baktım alınır mı
  6. samet fidan

Yardım 1000 TL param ver cekemiyorum

Arkadaşlar hepinize hayırlı bayramlar dilerim Daha önce seneler önce bu uygulamaya para atmıştım solana Coin olarak şu an çekmek istiyorum var mı nasıl olacağını bilen 1 k ediyor o kadar solana klavyem yoktu klavye param çıkmış olur yardım ederseniz çok sevinirim çekmeye çalışıyorum Wallet...
  7. samet fidan

Yardım DS4 tek kolu çift olarak görüyor

arkadaşlar biri çakma biri orjinal iki kolum var fakat bilgisayardan fifa 22 blur gang beasts gibi oyunlarda yani hepsinde tek bir kolu 2 kolmuş gibi görüyor sorunu bir türlü çözemedim ve ayrıca kollar oyun içinde xbox kolu gibi görünüyor var mı bunun bir çözümü arkadaşlarımla oyun oynamak...
  8. samet fidan

NVIDİA 3 AYLIK GAMEPASS ALMA

bitmiş kanka
  9. samet fidan

Kartı sanal kart ile yaptım ve para çekmedi hata veren kısım adres kısmı ise doğru bir adres gir yurtdışındaolan
  10. samet fidan

yaptım sonunda kendi hesabımdan girmiş otomatık şimdi düzelttim oldu
  11. samet fidan

vpn ile yeni hesap açtım abd konumu olarak seçili sonra kodu yazdım ve bana bu mesajı verdi ( Ödeme için başka bir yol seçin. Bu kod bir hediye kartına ait değil. )
  12. samet fidan

kodu kullanıcak yer yok ama 1717596754 bu hatayı veriyor xbox ta kullanmayı deniyorum aynısını yapıyor
  13. samet fidan

evet kendim kestim
  14. samet fidan

ben aldım galiba
  15. samet fidan

Ucuz fiyata Gamepad önerisi

Aldım kanka onu yazdıktan sonra orjden farkı yok işlev açısından hissiyat dışında
  16. samet fidan

Yardım Altyapı için şikayet etmeme rağmen 1 yılı aşkın süredir hala gelmedi

Evet eminim yıllardır burdayım 1714813869 Dediğin türden başvuru alıyorlar dönüş alamıyorum 1714813887 Evet verdim zaten cimer BTK ya bağlıyor
  17. samet fidan

Yardım Altyapı için şikayet etmeme rağmen 1 yılı aşkın süredir hala gelmedi

ARKADAŞLAR SELAM GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ BTK YA 1 YIL ÖNCE BU ŞEKİLDE ŞİKAYETTE BULUNDUM FAKAT HİÇBİR ETKİLEŞİM ALMADIM ONDAN ÖNCESİNDE DE BASVURUDA BULUNDUM FAKAT KAÇ YIL OLDU BİR ÇÖZÜM SUNULMADI BULUNDUĞUM YER KÖY FLAN DEGİL AKHİSAR DA OTURUYORUM BURANİN EN GELİŞMİŞ MAHALLESİ OLARAK GECER VE MAHALLEDE...
  18. samet fidan

Virüs amaçlı programlar

direkt kendi sitesinden al 240 tl yanında bişeyler daha veriyor hem vpn flan da var
Top Bottom