Arama sonuçları: *

1. adem trg

10k monitörlü pc önerisi

Ne alabilirim Ne önerirsiniz
  2. adem trg

10k monitörlü pc önerisi

Merhaba dostlar kardeşime ödevleri için ve ara sıra oyun oynaması için 10k bandında bir pc düşünüyorum monitör klavye mouse dahil trendyol pc Alıcaktım ama bilemedim ne yapmalıyız
  3. adem trg

Çözüldü✓ Powercolor fighter vs hellhound

Bende aynı şekilde düşünüyordum m2 yi arttıracaktım ekran kartında rgb çok onemli değil ama bilemedim kasa bu : https://www.teknobiyotik.com/review/product/list/id/39281/
  4. adem trg

Varda soğutma o daha iyi dimi
  5. adem trg

Arkadaşlar yine çok arada kaldık ne yapmalıyım bir kısım al diyor bir kısım alma diyor neye göre alim neye göre almayim
  6. adem trg

O zaman hellhound alıyorum peki bunda rgb varmı yoksa sadece mavi led mi
  7. adem trg

Merhaba bu iki kartın soğutma performansı nasıldır hellhound 2377 tl daha fazla vermeye değermi kart 7900 gre
  8. adem trg

Pc için hoparlör önerisi

Merhaba ortalama 1000-1300 tl ye güzel ses verebilecek bir hoparlör arıyorum arada sırada kullanılacak genellikle kulaklık kullanıyorum ne önerirsiniz
  9. adem trg

Ucuza steam oyun key nereden alınır

Satan yerler var ya ucuza güvenilir 1727509693 Teşekkürler 1727509717 Güvenilir bu siteler değilmi hocam
  10. adem trg

Ucuza steam oyun key nereden alınır

Merhaba malûm oyun fiyatları vs. Baya bi yüksek bunları daha ucuz nasıl temin edebilirim bir yerde gördüm key ile alınıyormuş nereden alabilirim cyberpunk vs. Olması lazım
  11. adem trg

Burdakilerden Hangi mouse alınır

Elim biraz büyük nasıldır küçük duruyor
  12. adem trg

O zamana kadar ne yapacağım 😂
  13. adem trg

Ne önerirsiniz küçük olmasın clawgrip olsun max 2000 tl ve wireless ne almalıyım bana razer güzel geldi ama çok fps oyunu oyanyan birisi değilim arada bir
  14. adem trg

Peki en sonunda hangisini almalıyım
  15. adem trg

Tutuşunu claw grip razer buna uymuyorsa almiyim ama fps çok oynamadığım için razerı dusunuyordum ara sıra oynuyorum
  16. adem trg

Razer güzel değilmi baş parmaklık olursa daha iyi olur ve m800 pro iyi duruyor şahsen x11 veya v3x ama razer daha çok hoşuma gidiyor
  17. adem trg

Kablosuz bi modek arıyorum
  18. adem trg

Oda çok küçük duruyor
  19. adem trg

Merhaba bi nouse alacağım ama kararsız kaldım razer a o kadar vermelimiyim elime tam oturur diye düşünüyorum yada x11 mi almalıyım bilemiyorum max 2000 verebilirim hangisini önerirsiniz...
  20. adem trg

Öneri Ak820 benzeri TR Q Klavye önerisi

Tamamdır hocam teşekkürler inceleme içinde teşekkürler önerdiğin gibi gift switch alıyorum ikinizde teşekkürler
Top Bottom