Arama sonuçları: *

1. T

Anakartımın TPM 2.0 uyumu

sorun halloldu teşekkürler anaklartımda bios varmış aktifleştirmemişim:
  2. T

Anakartımın TPM 2.0 uyumu

Merhabalar arkadaşlar windows 11 kurmak istedim ancak TPM 2.0 bulunamadı dedi biostan baktımm 1.2 var ancak şöyle bir sorun var anakartıma internetten baktığımda marka model olarak TPM 2.0 desteklediği gözüküyor ne yapmam gerekiyor bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  3. T

Ekran kartımın anı frekans değişimi

kartı teknik servise yolladım bize herhangi bir sorun yok biz denedik testelerini yaptık ve daha sonra termal macununu da yeniledik dediler bence o tür bir sıkıntı değil acaba kablolardan mı veya psu mu yetersiz kalıyor diye düşünüdüm. psum 750w 80+ ama sıvı soğutucu falan da var ya acaba onlar...
  4. T

İntel i5 10500 1631109251 Sıcaklık değerleri çok fazla ama servise gitti macun değişimi de yapıldı o halde yine yüksek dereceler var.
  5. T

750w 80 + standart psu var yeterli midir?
  6. T

Herkese esenlikler arkadaşlar kasamda rtx 2070 super takılı kendisini bir yıldır sorunsuz kullandım sonra bilmediğim bir sebepten far cry 5 de ekran kartının monitore görüntü kesmesiyle karşılaştım. Daha sonra ekran kartının stabil durumunu nvidianın performans izleyicisinden görüntüledim ve...
  7. T

Far Cry 5 oynarken monitor sorunu

Sorun devam etmekte sistem özellikleri İntel i5 10500 Rtx 2070 super Corsair 3600mhz ram 750w 80+ psu
  8. T

Windows 11 insidera üye olmak mantıklı mı?

Arkadaşlar merhaba windows 11 e geçmeyi düşünüyorum ama resmi olarak sadece beta var yani geçsem çok büyük sıkıntılar yaşar mıyım yoksa release olunca kendisi yapsa daha mı mantıklı olucak görüşlerinizi ve tecrübelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  9. T

Far Cry 5 oynarken monitor sorunu

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar diliyorum bu mesajı okuyan herkese, son 2 gündür far cry 5 oynarken oyun esnasında monitor kendi kendine birden uyku moduna geçiyor sinyal yok diyor ses gidiyor ve düzelmesi için bilgisayarı tamamen kapatmak gerekiyor. Pc açıldığında herhangi bir sorun olmuyor...
  10. T

Sıvı Soğutucu işlemciye etkisi

tekrardan yaptım şimdi daha fazla sürdüm 1607540566 tabii ki 1607540598 üst kısma kurdum yine aynı dereceler 90 derece boşken ve sıvı soğutucu MASTERLIQUID ML240L V2 RGB bu bu arada 1607540627 sıcaklık 90 a geliyor boşken ayarlama yapmadım ne gibi bir ayarlama yapmam gerekiyor ki.
  11. T

her yere yaydık
  12. T

biz sürdük
  13. T

fanlar dışarıya dönük içeride radyatör var v
  14. T

CORSAIR iCUE 465X RGB Tempered Glass Siyah Mid Tower Kasa kasa tam olarak bu
  15. T

ön kısmında 1607535858 bağlıntıda sıkıntı yok tüm fanlar çalışıyor acaba sıvı soğutma bloğunu tam ottutturamadık mı yoksa
  16. T

Merhaba arkadaşlar bugün elime cooler masterın masterliqud sıvı soğutucusu ulaştı açtım kurdum çalıştırdımm ama derecesi normal hava fandan çok daha fazla idi sizce neden yanlış yaptığım bir şey mi var montajla ilgili tam oturmadı mı gibi sorular soruyorum yardım ederseniz teşekkür ederim.
  17. T

Sıvı soğutucu kasama sığar mı

Arkadaşlar MSI MEG Z490 UNIFY 4800MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 Wi-Fi ATX Anakart adlı anakarta sahibim ve ayrıca kasam da CORSAIR iCUE 465X RGB Tempered Glass ramlar ise CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance RGB PRO Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Dual Kit RamCORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance RGB PRO Beyaz...
  18. T

Karar vermek zorundayım ssd mi yoksa sıvı soğutucu mu

intel i5 10500 1603359728 oyuna girmeyince 50 lerde oyunda 80 70 arası
  19. T

Karar vermek zorundayım ssd mi yoksa sıvı soğutucu mu

Merhaba arkadaşlar kendi pcmde stok soğutucum var ve ssd yok şimdi iki ürün arasında bir seçim yapmak zorundayım 1 ya sıvı soğutucu alacağım ya da 1tb samsung ssd alacağım ikisi arasında kararsız kaldım. öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
  20. T

işlemci sorunu yardıma ihtiyacım var

sadece rekabetçi oyunlarda gözlemledim şimdilik diğer herhangi bir oyunda hiçbir sıkıntı çıkmadı.
Top Bottom