Arama sonuçları: *

1. Y

cihaz tavsiyesi ve kurulum yardımı

Merhaba, Televizyon wifi ile en fazla 8 Mbps hız destekliyor bu sebepten dolayı videolarda donma yaşıyorum. Televizyona modemden kablo çekmek gerekiyor ancak mesafe cok uzak olduğu için görüntü kirliliği yaşatıyor. Bu yüzden televizyonun yanına bir cihaz koyup wifi ile uzaktaki modeme bağlayıp...
  2. Y

bilgisayar yükseltme

İki haftayı geçti bir sıkıntı yaşamadım. Yardımın için teşekkürler @Emmree
  3. Y

bilgisayar yükseltme

Anlattığın gibi biosu güncelledim öncelikle bunun için teşekkür ederim. Güncellemeden önce DRAM' de 3000 mhz gözükmüyordu 2933 vardı şimdi 3000 de geldi bunu seçtim. xmp'i açmadım çünkü orda 2800 ve 2933 olarak vardı, şuan ramlerim 3000 mhz olarak çalışıyor ancak sorun olacak mı olmayacak mı...
  4. Y

bilgisayar yükseltme

Merhaba, b450m-a pro max anakartımda 2 adet corsair vengeance LPX 8 gb 3000 Mhz DDR4 (CMK8GX4M1D3000C16) ram kullanıyorum. Ramler 3000 mhz olmasına rağmen 2133 Mhz'den daha yüksekte kullanamıyorum, biostan yükseltmeye çalıştığımda bilgisayar kendini resetliyor. ramleri neden 3000 mhz olarak...
  5. Y

Sessi̇z Klavye Öneri̇r Mi̇si̇ni̇z

Merhabalar, Yeni bir klavye alacağım aradığım en önemli özellik sessiz olmasıdır. Mekanik veya membran farketmez. Sessiz , ''ğ,ü,i,ş,ö,ç'' harfleri olan oyuncu klavyesi arıyorum. Bütçe max 1000 TL'dir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  6. Y

Çözüldü✓ OC yaptım monitöre görüntü gelmiyor

reis pil söküp taktım düzeldi sağolun.eklediğim 1. resme bakabilirmisin, ben buradan frekans seçiyorum sadece baska bir ayarla oynamıyorum CL değeri veya voltajla ilgili birşeyler yapmadım hiç. yavaş yavaş arttırarak 3400e kadar geldim şuan sıkıntı yok. cpuz'den kontrol ettiğimde 2. resimdeki...
  7. Y

Bu yaptığım bios umu resetleyecek
  8. Y

Merhaba 3000 MHz ramleri 3600 e OC yapmaya çalıştım.biostan ayarladım kaydedip yeniden başlattım ama ekrana görüntü gelmemeye başladı uyarı olarak displayport kablo bağlantısını doğru belirleyin yazıyor.Ne yapmam lazım bilgisi olan varmı. Hata mesajı ve bilgisayar özellikleri ektedir.
  9. Y

İnventustan güvenilir mi ve monitör tavsiyesi

Nerede olacak, TN panel düşünmüyordum ama araştıracağım bu monitörü. 1641552525 Her freesync monitörde gsync kesin olarak kullanılabilir mi? Freesync monitör de kullanabilmek için adaptive özelliği olması gerekmiyor mu? Yani Adaptive sync, freesync monitörde gsync de kullanılabilir anlamına...
  10. Y

Teşekkürler, bunların hepsi gsync destekliyor mu? Viewsonic ve Asus özelliklerinde desteklediği yazıyor sadece. Bir de bunların hepsi IPS panel Va panelde önerebilir misin
  11. Y

Hayır ekran kendini otomatik 90 fpse göre ayarlıyacak ve bu sayede yırtılma olmayacak.
  12. Y

Mesela valarontta 150 160 FPS alıyorum ama bazı anlar 120lere kadar düşebiliyor. Yırtılma vs olmamasi için gsync destekli bir ekran almam gerekmez mi böyle durumlar için. Yanlış düşünüyorsam aciklarmisin
  13. Y

Merhaba, İnventus'tan monitör alacağım. Bu siteyle ve ürünle ilgili yorumlarınız nelerdir? Ekran kartım GTX 1050 ti bu yüzden gsync destekleyen 144-165 Hz olan bir monitör arıyorum, önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Bütçe 2000-3000 arası Almayı düşündüğüm ürün...
Top Bottom