Arama sonuçları: *

1. C

Tulpar T7 V21.1.4 17,3 (14K BÜTÇESİNDE FİYAT PERFORMANS OLARAK DAHA İYİSİ VARMI )

2070 var ama İşlemci , ram Windows yazılımı ,Ekran boyutu gibi şeyler Alacağım Tulpar a göre 1 tık düşük seviyede 2070 benim için sıkıntı olacağını düşünmüyorum TEŞEKKÜR EDERİM ÖNERİN İçin <3
  2. C

Tulpar T7 V21.1.4 17,3 (14K BÜTÇESİNDE FİYAT PERFORMANS OLARAK DAHA İYİSİ VARMI )

Dostum taşınabilir olması benim için çok onemli okul olmasa ben 14k Uçak dizerim ama okul için alıyorum biraz Laptop önerilerini bekliyorum
  3. C

Merhaba arkadaşlar Tulpar T7 V21.1.4 17,3" Gaming Laptop almayı düşünüyorum bu ürüne 14 k para vereceğim sizce 14 k paraya daha iyisi alınabilirmi ? alınırsa hangi ürün olur fikir ve önerilerinizi bekliyorum
  4. C

Aliexpress Vergi Hakkında

eyw brom vazgeçtim ... teşekkür ederim düşündüğün için <3
  5. C

Aliexpress Vergi Hakkında

Merhaba arkadaşlar Intel Core 2 Quad Q9550 İşlemci 2.83GHz alacağım aliexpresten ilkkez yurt dışı alış verişi yapacağım için tecrübesizim benim için ne önerirsiniz ikinci sorum ise gümrük vergisi oluyormu ve nekadar
  6. C

Millenicom nasıldır

kardeşim Bende vodafone 8 mbps .. alıyordum taahütüm bitti . Türk telekoma geçtim 50 mbps 8 uploud alıyorum sınırsız ilk ayım şimdilik bir sıkıntı yok
  7. C

Klavyesiz boot menüsüne nasıl girerim

Mümkün değil dostum <3
  8. C

İNTERNET SAĞLAYICISI ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar 3-4 seneden beri Vodafone Net kullanıyordum 8 mbps paket kullanıyordum artık yetmiyor taahütümün süresi bitiyor . Devam etmeli miyim önerileriniz neler deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim . Dip not : bulunduğum konumda millenicom ve vodafone 45 mbps internet veriyor ...
  9. C

8500 TL'ye PC Önerir Misiniz?

ruhumuz fakir hemen 8.5 k pcleri aldık sıkıntı yok birazda istemsizce bait atmış olabilirim <3
  10. C

AYNEN öyle yapıcam piyasa düşeceğine inananlardanım sadece bilgi tavsiye alıyorum brom <3
  11. C

Önerileriniz İÇİN ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM <3
  12. C

Sadece MASAÜSTÜ Toplama ya da FİYAT/PERFORMANS OLARAK mükemmel görünen pc önerilerinizi bekliyorum Abdullah agabey hiç 8.5k lık pc videosu yakın zamanda yoktu , tavsiyelerinizi bekliyorum
  13. C

Ev interneti öneri

Türknet karama yapanlar oluyor . çok karamsar bakıyorum bende türkneti düşünüyordum kesin önerirmsin
  14. C

Mekatronik Mühendisleri ya da mühendis tavsiyesi lazım

Hİ , Yazın için bilgisayar almayı düşünuyorum Yayın , render yapabilen masaüstü pc düşünüyorum ama mühendislik için dgs sınavına gireceğim mühendislikte laptop şart sizce mühendisliğe geçince laptop pc şart mı ?
Top Bottom