Arama sonuçları: *

1. Canxz

Yardım ios 18 güncellemesi sonrası klavye kasıyor

İnstagram güncelledim genelde ordaki klavyeyi kullanıdıgımda kasıyordu, azda olsa özüldü ama arada kasıyor
  2. Canxz

Yardım ios 18 güncellemesi sonrası klavye kasıyor

arkadaşlar ios 18e güncelledikten sonra klavye yazma hızım düştü, dikkat ettiğimde klavyeye tıklarken gec geribildirim verdiğini farkettim. yardımcı olurmusunuz cihaz 13
  3. Canxz

iPhone13 mü Samsung s23 s24 mü

var.
  4. Canxz

hocam enflasyon ülkesindeyiz, kullandıgın telefonu cekmeceye koy yedek kalsın, git güncel telefona gec diye bir şey yaşanmıyor ülkemizin genelinde, sıklıkla al sat yapılıyor. aldığımız şeye sadece hz olarak bakmamamız gerekiyor. zamanında aynı dönemde cıkan s21, 1 kuruş zam almamış aksine fiyatı...
  5. Canxz

usta bu 60hz dışında hicbir eksisi söylenilmiyor, 120 ve 60hz kullandım cok cağ acan bi ozellık de değil aslında
  6. Canxz

🔥İndirim Tikky set 75 tl son 40dk

uni kuru toga yazmış arkadas o kalem cok gğzel duruyor ne düşünüyorsun hocam
  7. Canxz

Yardım HANGİ İPHONE TERCİH ETMELİYİM

3 yıl once 16kya almıstım pc almak ıcın 20ye satmıstım, şimdi telefon ihtiyacım oldu tekrardan 13 aldım ama 40k olmuş, bence alınabilecek en fp apple amiral gemisidir kendisi.
  8. Canxz

🔥İndirim Tikky set 75 tl son 40dk

üni başlayınca almak istiorum not tutmak ıcın felan, önerirmisin hocam? daha iyisi varmıdır
  9. Canxz

Yardım HANGİ İPHONE TERCİH ETMELİYİM

elimde 13 tr var. yt 16ya gecmek ıstesem eksısı ne olur acaba
  10. Canxz

3 sene önce ilk cıktıgında 16k verip almsıtım sonrasında bilgisayar almak ıcın sattım, son gunlerde telefon yukseltmek ıstedım ve 40k verıp yıne 13 aldım. kesınlıkle eski bir telefon degıl, 60hz sorun etmıyorsa alınabılınecek en ıyı apple amiral gemisidir.
  11. Canxz

Yardım Turkcell İPhone Şarj Adaptörü Orijinal Mi?

Siz Turkcell den mi aldınız ?
  12. Canxz

Orijinal fiyatından sanırım. Puan ile aldığım için faturası yok elimde.
  13. Canxz

Koddan sorgulanmıyor adaptör vb ürünler
  14. Canxz

Merhaba Turkcell’den iPhone 13 aldım ve yanında da şarj adaptörü aldım orijinal mi diye araştırdığın videolarda diğer şarj adaptörü kutu açılışlarından gördüğüm kutular bu adaptörden farklı, acaba güncel sürüm felan mıdır bu adaptör ? Yoksa Çakma mı?
  15. Canxz

Yardım ssd slotu değiştirsem sorun olur mu

ekran kartı fanını fulleyip teste soktum hocam, vaadedilen değerleri verdi, sizce yerini mi değiştirmeliyim yoksa hiç açmayıp soğutucu sipariş edip geldiğindetoplu mu halledeyim.
  16. Canxz

performans olarak iki yuvanın farkları varmı hocam
  17. Canxz

Merhaba WD Black SN850 SSD kullanıyorum ekdeki fotoğrafta göründüğü gibi okuma hızı belirtilen ile aynı seviyede fakat yazma hızı düşük görünüyor, nedeni 60 derecelerde gezindiği için olduğunu düşünüyorum fotoğrafta belirttiğim gibi kullandığım ssd 2. slota takılı şekilde, 1. slotta farklı bir...
  18. Canxz

SSD Yazma hızı Eksik Görünüyor

hocam b660m-k d4 kullanıyorum ama pek bilgim yok , 2 ssd var sn850 olan ekran kartı altındaki kısımda ve ısınıyor diğer kullanmadıgım üst kısmında, rica etsem bakarmısınız anakarta acaba 850 olanı üst kısma takarsam tam performans alabilirmiyim? port olarak iki ssd yeri de aynı performansı mı...
  19. Canxz

amazondan almıştım hocam sanmıyorum sahte olduğunu, pc dinlendirdikten sonra actım 4000 civarında verdi, sonrasında 70derecelere cıktı ve tekrar denedim bu sefer yazma hızı 2300lere düştü, sıcaklık etkiliyormu yazma hızını?
  20. Canxz

merhaba wd black sn850 ssd kullanıyorum ekdeki fotoğrafta göründüğü gibi okuma hızı belirtilen ile aynı seviyede fakat yazma hızı düşük görünüyor, bunun nedeni nedir? yardımcı olun lütfen kafam cok karıştı Sıralı Okuma Hızı Maks.: 7000MB/s. Sıralı Yazma Hızı Maks.: 5300MB/s.
Top Bottom