Arama sonuçları: *

1. SaiXenon

Çözüldü✓ 5600-3080 Uyumlu Mu

5800x uygundur hocam
  2. SaiXenon

bakayım 1688802547 https://www.itopya.com/goodram-16gb2x8gb-irdm-rgb-3600mhz-cl18-ddr4-siyah-dual-kit-ram_u17116
  3. SaiXenon

Linkteki Rx6600 İkinci El Alınır Mı

yani ikiside aynı gpu hangisi uygun fiyatlıysa onu düşün ama ikinci el diye bi kavram var dikkatli olmak lazım
  4. SaiXenon

https://www.itopya.com/kingston-16gb-2x8gb-fury-beast-siyah-3200mhz-cl16-ddr4-dual-kit-ram_u14179 bu güzel gibi 1688801732 4 slotu da kaplayabilirsin yani
  5. SaiXenon

Linkteki Rx6600 İkinci El Alınır Mı

rx 6600 eagle 8gb alırsan daha iyi olur diye düşünüyorum dostum bende hazır sistem sipariş ettım itopyadan bu ekran kartını daha iyi diyorlar
  6. SaiXenon

hocam ben bi sıkıntı göremedim sistemde 16 gb ram yeter ama 32 olsa daha mı iyi olur diye düşünüyorum ama yinede sen bilirsin
  7. SaiXenon

AMD Radeon RX6600 Eagle 8gb nasıldır ?

itopyadan bir hazır sistem aldım özellikleri Ryzen 5 5500 RX 6600 Eagle 8gb 16 gb Corsair Vengance ram b450 mk anakart sistem performansı nasıldır bir de rahatlıkla twitch yayını yapılabilir mi?
  8. SaiXenon

itopyadan aldığım hazır sistem kaç güne gelir

hocam instagram var mı bir kaç sorum daha olucak?
  9. SaiXenon

anladım faturalama işlemi uzun süren bi işlem midir
  10. SaiXenon

hocam bir sorum var itopya da şuan sipariş faturalanıyor diyor ne demek bu? bir de bugün akşama kadar kargoya verilir mi??
  11. SaiXenon

teşekkür ederim hocam
  12. SaiXenon

anladım teşekkür ederim
  13. SaiXenon

çarşamba günü fln mı kargoya verilir yani
  14. SaiXenon

senin kargo yanmış galiba kanka çoktan gelmesi lazım çünkü
  15. SaiXenon

iyi forumlar arkadaşlar perşembe günü itopyadan vivien-deep adlı sistemi sipariş ettim fakat halen siparişiniz hazırlanıyor diyor kaç güne gelir kargo tahmini?
  16. SaiXenon

SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 gün önce bilgisayarıma driver kurdum. Kurduktan sonra kasmaya donmaya başladı. İnternetten araştırdım "DDU ile driverları sil, sonra tekrar yükle" dediler. DDU ile sildim. Daha sonra yeniden başlatma izni istedi tamam dedim. Sonrası zaten mavi ekran hatası. PC'yi...
  17. SaiXenon

T5670 yerine X7900 extreme nasıl olur?

intel core 2 duo t5670 2.00 ghz işlemcili bir laptopum var. performans yükseltmek için intel core 2 duo X7900 extreme işlemciyi buldum. onu alsam uyum sağlar mı? bu arada ikiside 478 pin. t5670 işlemcimin 2 mb hafızası var x7900 ün 4 mb. dediğim gibi uyum sağlar mı?
  18. SaiXenon

hp compaq 6730s donma sorunu

arkadaşlar merhaba hp compaq 6730s bir laptopum var. özellikleri 4 gb ram, core 2 duo işlemci, amd hd 3430 ekran kartı, 320 gb hdd. arkadaşlar özellikle oyun oynarken veya vido fln izlerken donuyor ve sağır edici bir ses çıkartıyor aynı şekilde yerinden oynatırsam bile zınk gidiyor pc çözümü...
  19. SaiXenon

ücret ödemem gerekiyormu

arkadaşlar sa twitchte bir süredir yayın açıyorum ve bynogame de bağış için başvuru yapacağım herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?
  20. SaiXenon

Bu SSD ve RAM Uyumlu Olur Mu?

bunu görmemiştim çok teşekkür ederim brom
Top Bottom