Arama sonuçları: *

1. J

Topladığım sistemime uygun kasa ve güç kaynağı önerisi

Hocam yüksek performanslı bir sistem kurduğum için kasanın hava akışı iyi olmalı diye düşünüyorum, içine kule tipi hava soğutucu koyduğum zaman sığması falan gerekiyor. Mesh öneriliyor genelde model olarak, çok fazla çeşit bar açıkçası sistemime hangisi uyar bilemedim. Sizin öneriniz nedir ?
  2. J

Max 8-10 bin aralığı düşündüm hocam ben. Atx 3.0 destekli highpower’ın 80+ modeli var f/p ürünü gibi görünüyor. Ama bunların hepsini düzgün yerleştireceğim iyi bir kasa önerisine ihtiyacım var
  3. J

Psu’ların ATX 3.0 uyumlu PCIe 5.0 destekli olanları ileriye dönük daha işlevsel olacağı söyleniyor. Bu model o tipte değil sanırım. Çok fark eder mi bu durum? 1722599646 60-70 bin aralığında düşünüyorum hocam. Tabi monitör de gerekiyor o hariç
  4. J

İşlemci: Ryzen 7800x3d Ekran Kartı: 7900 GRE veya 4070 Super Anakart: Msi B650 gaming plus wifi Ram: 6000 mhz üstü cl 36 altında 2x16 gb ram Ssd: 2 Tb pcie 4.0 m.2 nvme Soğutucu: Thermalright Phantom Spirit 120 mm hava soğutucu Arkadaşlar yukarıda yazılı olan parçalardan bir bilgisayar toplamak...
Top Bottom